Гончаренко злетів з катушок! Дружбан Порошенко налетів на Зеленського. Таких треба ізолювати від суспільства!

Як тільки команда Зеденського запропонувала скоротити кільскість народних обранців у Верховній Раді до 300 осіб у представників старої влади почапло «зносити дах».

Більш за всіх відзначився Олексій Гончаренко, що проліз у Раду за партійними списками партії “Європейська солідарность” Петра Порошенка.

Гончаренко запропонував зробити 95 депутатів. Таким чином він вказав на “Квартал 95” керівником якого був Володимир Зеленський до президентства.

Він саркастично заявив, що вже підготував законопроект і закликав приєднатися всіх, щоб зробити “повний “Квартал 95″”.

“ПРИКЛАД ДЕШЕВОГО ПОПУЛІЗМУ. ТІЛЬКИ ЧЕРВОНА КНОПКА, ТІЛЬКИ ПРОТИ”, – ВИСЛОВИВСЯ ГОНЧАРЕНКО ЩОДО СКОРОЧЕННЯ КІЛЬКОСТІ НАРДЕПІВ.

Користувачі мережі негативно відреагували на таку заяву Гончаренка: “У нього навіть голос змінився. Бобик явно отримав премію і люто її відпрацював!”, “Ляшка викинули так другий клоун залишився, давно не били ряшку цьому порошенковскому дармоїду, Порошенко напевно платить добре за кожний паскудний виступ”, “Таких треба ізолювати від суспільства! Чим скоріше тим краще!”, “Намордник і на ланцюг…”, “Справжній КЛОУН!”.

Нагадаємо, що у Верховній Раді з’явився новий Ляшко в особі Олексія Гончаренка.

“Все, що треба знати про ставлення Зеленського до Льоші Гончаренка – на цьому фото. Наш з вами новий Ляшко в Раді, вже очевидно”, – йдеться в повідомленні відомого телеграм-каналу.

“До речі, розчулює, як він кожен раз представляється” Фракція “Європейська солідарність”, пробравшись в Раду самовисуванцем через глухі одеські села. Купивши там голоси “, – пишуть в телеграмі.

Нагадаємо, Гончарук звернувся до президента Володимира Зеленського і нагадав йому його ж передвиборчі обіцянки, що на високі посади претендуватимуть люди «з розумом, освітою, талантом і совістю, а не ті, що хрестили разом дітей або кіно знімали».

«ДЛЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ ГАРАНТОВАНІ ВІДКРИТІ КОНКУРСИ. НА ЯКОМУ КОНКУРСІ ВИ ВИБРАЛИ ПАНА ОЛЕКСІЯ, АБО ЯК ЗАВЖДИ ПРОВЕЛИ КІНОПРОБИ? Я НЕ РОЗУМІЮ, ЧОМУ МИ ПОВИННІ СЬОГОДНІ ЗА НЬОГО ГОЛОСУВАТИ, ЗА ЯКІ ДОСЯГНЕННЯ АБО БЛИСКУЧУ СТРАТЕГІЮ? », – ПРОДОВЖУВАВ ОБУРЮВАТИСЯ ГОНЧАРЕНКО.

По суті претензій – Гончаренко проти призначення Івана Баканова, тому що він не працював раніше в СБУ. А був другом дитинства президента і його партнером по бізнесу.

“Ну, що тут сказати? Ми самі не розуміли, навіщо на виборах виступати проти” кумівства “, якщо в серіалі” Слуга народу “твій персонаж призначив саме своїх довірених людей – і народу це сподобалося”, – допустили на телеграм-каналі.