Гpoйcмaн пeрeд вiдхoдoм пiдклaв кoнкpeтнy cвuню yкpaїнцям

Стало відомо, що Кабінет міністрів під керівництвом Володимира Гройсмана, скоротив список пільг для пенсіонерів. Про що саме йдеться, повідомляють Finance.ua.

В Україні скорочено список професій, які давали право для виходу на пенсію на пільгових умовах. Йдеться про нарахування пенсії в 50 років, при стажі 20 років – у жінок і 25 – у чоловіків. В результаті цього рішення, частина українців будуть змушені виходити на пенсію пізніше.

Відповідне рішення було прийнято Кабінетом міністрів на засіданні уряду Гройсмана.«Про внесення змін до списку виробництв, робіт, професій і посад, зайнятість в яких дає право на пенсію на пільгових умовах».

Таким чином, зі списку пільгових професій виключили:

-верхових доменних печей;

-машіністов тельферів;

-Зайнято на гарячих ділянках робіт;

-укладчіков прокату, зайнятих на гарячих ділянках робіт.

До цього, робочі вищевказаних професій мали право для виходу на пенсію в 50 років. Але за новими правилами, їм доведеться працювати далі, на загальних підставах.

Зовсім недавно, прем’єр-міністр Гройсман склав докладний звіт про свої досягнення в роботі уряду. Він повідомив про те, що під його чуйним керівництвом, вдалося досягти прориву в поліпшенні життя українців . Мабуть, він мав на увазі саме це рішення.

Залишається сподіватися, що новий Кабмін виправить цю несправедливість. І поверне список пільг для пенсіонерів, який скоротив Гройсман.