Гройсман зчепився з Богданом, розгорівся небувалий скандал: “Всі брали, і я візьму”

Скандал між прем’єром Володимиром Гройсманом і главою ОПУ Андрієм Богданом з кожним днем набирає обертів

Про це пише Знай.

Відзначається, що Кабмін і ОПУ ніяк не можуть вирішити, чи потрібно державі виділяти кошти на фінансування програм регіонів. У листі, адресованому Богданом Гройсману, сказано, що потрібно необхідно призупинити фінансування до створення нового уряду, але Кабмін збирається ігнорувати цю просьбу.

Фото даного листа в мережі опублікував голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Цю ситуацію він описав наступним чином: “В кінці липня з’являється лист пана Богдана, про те, що враховуючи там необхідність подбати про використання бюджетних коштів, давайте ми, уряд Гройсмана, призупиніть всі витрати за цими програмами, а це не мало не багато більше 10 мільярдів гривень”.

У президента Володимира Зеленського стверджують, що ці кошти заплановані в бюджеті спеціально під вибори, які збиралися провести 31 Жовтня. Тому відкладені Фінанси явно хотіли витратити на користь одного з кандидатів

А тепер, так як виборчі кампанії вже завершені, намагаються знайти коштам нормальне застосування: “Це така традиційна політична допомогу від держави депутатам-мажоритарникам, які у себе на окрузі заради якогось політичного піару здійснюють ті чи інші проекти”.

Минула влада, яка з тріском провалилася на виборах, “намагається прибрати до рук хоч трохи грошей, часу на це у них залишилося зовсім мало”.

“Останній дембельський акорд, який мала попередня влада. Для того, щоб не дати розкрадати ці кошти, буде зроблений експрес-аудит новим Кабміном – всі фахівці різних галузей кажуть, що там завжди є 20-25% корупційної складової. Це означає, що на чверть більше роботи можна зробити, якщо не красти”, – заявив обраний від “Слуги народу” нардеп Давид Арахамія.ЧИТАЙТЕ:

За словами журналіста Юрія Бутусова, даний скандал з грошима для регіонів повинен стати сюжетом гучного розслідування.

“Сам факт того, що державний чиновник високого рівня отримує шалену купу готівки – це дійсно підстава для розслідування. Це дуже серйозно, про це треба говорити”, – стверджує він.

“Видно, чорт підкусив: а я візьму. Все ж брали до мене, і я візьму. Зупинитися не можуть. Це вже увійшло в кров. Кілька поколінь крадуть. При стількох президентах. Це абсолютна безкарність в Україні. Політика безкарності”, – прокоментував ситуацію експерт Володимир Яворівський

Джерело:https://politeka.net/