Християнська притча «Всесвітній з’їзд бісів»

Сатана скликав всесвітній з’їзд бісів. 

У своїй вступній промові він сказав: «Ми не можемо заборонити християнам ходити до церкви. Ми не можемо заборонити їм читати Біблію. Ми не можемо заборонити їм спілкуватися в молитві з Богом. Як тільки вони встановлюють зв’язок з Христом – ми тут же позбавляємося влади над ними. Так нехай вони ходять в свої церкви, а ми вкрадемо у них найцінніше –  їх час! Так вони, будучи завжди зайнятими, не зможуть молитися і каятися в гріхах і розвивати свої відносини з Христом».

– Ось що ви повинні робити, – сказав диявол. – Ви повинні перешкодити їм увійти в спілкування з Богом і підтримувати цей зв’язок протягом дня.

– Як нам це зробити? – закричали демони.

– Займіть їх дурницями і придумайте багато способів, щоб  їх уми сконсентрувалися на різних, безкінченних та непотрібних справах. А головне, вселити їм прагнення до матеріальних благ і збагачення. Нехай вони жадають заробляти якомога більше  грошей і купують собі машини, квартири, дачі. Нехай заробляють все більше і більше грошей, щоб ходити до ресторанів і кафе, щоб купувати дорогий, модний одяг, щоб робити дорогий ремонт в квартирах і обставляти їх фешенебельними меблями. Спокушайте їх витрачати,  брати в борг, жити на багаторічні кредити і таким чином потрапляти в залежність від банків. Коли жадоба до збагачення заполонить їх розум, їм вже не буде потрібен Христос.

Переконайте їх дружин затримуватися на роботі, а чоловіків – працювати 6 -7 днів вна тиждень, 10-12 годин на день, щоб їм ніколи було займатися своїми сім’ями і вихованням дітей. Не давайте їм проводити час з дітьми, щоб діти їх тинялися з ранку і до ночі на вулиці і дружили з поганими компаніями, тоді вони перестануть вчитися і з них нічого доброго не вийде. Тоді їх сім’ї розваляться, і вони стануть самотніми, а ми їм від горя запропонуємо заглянути в чарку.

реклама

Стимулюйте їх уми так, щоб телевізори і комп’ютери в їх будинках працювали постійно, і вони якомога більше часу проводили біля телевізора і комп’ютера, і їм ніколи буде молитися. Слідкуйте, щоб в кожному магазині і ресторані світу постійно звучала нехристиянська музика. Це затьмарить їх розум і зруйнує їх єдність з Христом.

Розкладіть на столах в кафе безліч журналів і газет. Бомбаруйте їх розум новинами і рекламою 24 години на добу. Нехай рекламні щити будуть повсюди. Наповніть їх поштові ящики рекламою, каталогами для замовлення товарів поштою, інформаційними бюлетенями і пропозиціями безкоштовних товарів, послуг і помилкових надій.

 

Показуйте в журналах і по телевізору худих, гарненьких моделей, так щоб їх чоловіки повірили, що зовнішня краса – це найголовніше, і стали незадоволені своїми дружинами.

Зробіть так, щоб їх дружини були занадто втомленими, щоб любити своїх чоловіків вночі. Якщо вони не дадуть своїм чоловікам любов, якої вони потребують, чоловіки почнуть шукати її в інших місцях. Це швидко зруйнує їхні сім’ї!

У Різдво і Великдень відволікайте їх святковою метушнею, концертами по телебаченню і п’яними застіллями, щоб вони не вчили своїх дітей справжнього значення Різдва і Великодня.

Нехай навіть з відпустки вони повернуться втомленими. Зробіть так, щоб їм не було коли поїхати на природу і помилуватися Божим творінням. Замість цього відправте їх в парки розваг, на спортивні заходи, ігри, концерти і в кіно.

І нехай всі християни будуть вічно зайняті, зайняті, зайняті! Наповніть їх життя такою кількістю справ, щоб у них не було часу шукати сили в Ісуса. Вони звикнуть жити і працювати, покладаючись тільки на себе, жертвуючи своїм здоров’ям і сім’ями заради своїх справ і грошей.  Це відмінний план, який працюватиме завжди!

Біси з радістю вирушили на завдання, змушуючи християн всюди бути все більш зайнятими і поспішати туди і сюди, залишаючи все менше часу для Бога, для молитви і своїх сімей. Питання в тому, чи вдався дияволу його задум? Вам судити!

джерело