Хто там любить Пороха? Президент, який заради грошей, робив з солдатів смертників. І ця ганба буде сидіти в ВРУ

Олександр Данченко

Ветеран полку «Азов» Микита Макєєв з позивним «Одіссей», який видерся на автомобіль Порошенко після візиту в ГБР, записав звернення, в якому пояснює, навіщо він це зробив.

«Мій позивний Одіссей. Я той, хто сьогодні «напав» на Порошенко. На жаль, мені не вдалося поставити запитання йому особисто. Але, як бачите, я ні від кого не ховаюся, на відміну від боягузливого Порошенко. Сьогоднішній демарш моя особиста позиція », – каже в відео Макєєв.

Він уточнює, що під ГБР прийшов з товаришами і приніс бронежилети, які опинилися лего прострелити, хоча вони знаходяться на озброєнні української армії. Він збиралася надіти це бронежилет на самого Порошенко.Однако, після того, як охорона відтіснила його від машини, він вирішив напригнуть на автомобіль колишнього президента Порошенко.

«Я хотів помститися за всі п’ять років принижень, які він разом з підопічними в адміністрації президента і ставлениками в ДМС зробив по відношенню до іноземних добровольцям, обіцяючи їм громадянство, але замість цього запустивши по 9 кіл бюрократичного пекла», – говорить Макєєв.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що стрибнув на авто Порошенко у ГБР виявився росіянин з Азова, з яким Зе дав українське громадянство. До цього він кілька разів просив дати йому громадянство за часів правління Порошенко, але отримував відмову
Джерело