Хто замінить Клімкіна на посаді глави МЗС! У Зеленського назвали імена кандидатів!

Стало відомо, хто може замінити главу українського МЗС після інавгурації обраного президента Володимира Зеленского

Так, Павла Клімкіна на посаді глави МЗС може замінити або посол України в Австрії Олександр Щерба, або директор Дипломатичної академії при МЗС Сергій Корсунський.

Про це розповіли джерела в уряді. По їх словами, команда обраного президента Володимира Зеленського зараз розглядає саме ці дві кандидатури.

Щерба займає пост посла в Австрії з 17 листопада 2014 року. Сергій Корсунський до призначення директором Дипакадемії протягом 8 років – з 2008 по 2016 рік – був послом України в Туреччині.

Олександр Щерба

Сергій Корсунський

Також новообраний президент Володимир Зеленський визначився, кого призначить керівником АП. Про це розповів головний юрист виборчого штабу Володимира Зеленського та його довірена особа Вадим Галайчук в ефірі програми Коментарі на телеканалі ZIK.

«Я впевнений, що Володимир Олександрович на сьогоднішній день вже визначився з тим, кого він буде призначати главою АП », – зазначив Галайчук. Він не назвав прізвища, проте зазначив, що на сьогоднішній день ця людина є публічною.

Також недавно стало відомо, що в першу чергу зробить Зеленський на посаді глави держави. Він планує оперативно подати до Верховної Ради чотири нових закони. Вони покликані обмежити недоторканність українських політиків і суддів, щоб полегшити їх притягнення до кримінальної відповідальності в разі злочинів.

«Ми представимо проекти законів« Про народовладдя »,« Про зняття недоторканності з Президента України, народних депутатів і суддів »,« Про імпічмент президента України » і «Про відкликання народного депутата України» », – заявив Володимир Зеленський.

Джерело