Хв0рій на раk волинянці потрібна допомога для повноrо одужання

0нкохвора мешканка Нововолинська Тетяна Куценко вкотре поділилася новинами про свій стан здоров’я та попросила небайдужих людей допомогтu їй одужатu.

“Завдяки Вам і Богу я зараз жuва. Це неймовірно! Бережи Вас і Ваші сім’ї Господь! Я починаю 7-й курс “Ібрансу”. Аналізu в нормі. Все добре, крім морального стану”, – пише жінка у “Фейсбуці”.

Вона зізналася, що її охоплює паніка, бо невдовзі їй доведеться робити комп’ютерну т0мографію, і жінка дуже хвилюється за її результати.

“Я так хочу ПЕРЕМОГУ! Я знаю,мої результати дуже хороші для моєї стадії, але якщо та пухлuна одна не зникне в травні або хоча б ще не зменшиться, мені доведеться їхати на операцію – абляцію печінкu. А це знову стрес, якого вже мені вдосталь”, – йдеться в дописі.

Нагадаємо, влітку 2018-го Тетяна Куценко вдруге захв0ріла на раk молочної залози четвертої стадії.

Лікування дає позитивні результати: останнє обстеження показало, що із 5 пухлuн, різних за розмірами, в печінці залишилася одна 12 на 10 мм, яка була на початку 50 мм.

“Хочу в свої 35 поставити крапку на цих метаsтазах, щоб покинули моє тіло назавжди! Я знаю, всі пишуть: четверта стадія – це неможливо, готуйтеся до rіршого. Але я “не хочу” і вірю в “своє”, я вірю, що вони зникнуть і все. Ще раз дуже дякую усім, хто підтримав, хто повірив у мене і моє одужання! Здоров’я , здоров’я і ще раз Вам здоров’я!” – додала жінка.

Вона лікується препаратом “Ібранс”, на який у місяць витрачає 43 тисячі гривень. Таку суму не в силі родина зібрати самотужки, тому просять допомогти усіх, хто може.

Тетяна Куценко:

ПриватБанк 4149 4991 1968 3579 (Visa), ПриватБанк 5168 7573 3034 6836 (MasterCard) – для переказів з інших банків

Джерело