«І коли говорять, що люди втомилися від війни, я нагадаю, від чого ви втомилися. Ви втомилися від того, що у вас є руки і ноги, а в когось немає», — громадський діяч жорстко звернулася до українців

Коли говорять, що люди втомилися від війни, нагадаю, від чого ви втомилися — від того, що у вас є руки і ноги, а в когось їх немає. Про це у ток-шоу «Прямий ефір заявила представник «Європейської Солідарності» Софія Федина, передають Патріоти України.

«Ви знаєте, я сиджу зараз і мене просто тіпає зсередини. Тому що я знаю, що ті, хто найголосніше верещать «я не за то стояв на Майдані», їх на Майдані не було», — сказала Федина. Вона наголосила, що ті, хто кричать, що «я не за то армії помагав» чи «не за то воював», найчастіше навіть гривні на армію не дали.

«І коли у нас говорять, що люди втомилися від війни, я нагадаю, від чого ви втомилися. Ви втомилися від того, що у вас є руки і ноги, а в когось їх немає. Ви втомилися від того, що не треба кишки збирати, складати це в пакетик і потім ідентифікувати, чиє це тіло. Ви втомилися від того, що вам не треба, як багатьом батькам, шукати своїх дітей чи під Зеленопіллям, чи Іловайськом, а потім знаходити десь там в морзі з телефоном в кишені. Ну ні одна зараза не втрапила подивитися і перевірити, що є можливість знайти цю людину. Ви втомилися від того, що по вас не фігачать 120-ми. Ви зажралися! Я от так от скажу. Вибачайте – може, різко. Але зрештою сьогодні занадто добре живеться в державі, в якій іде війна», — додала Федина.

Вона закликала звернути увагу на черги українців у супермаркетах і аеропортах і проаналізувати, наскільки погано в країні живеться. «Подивіться на черги в аеропортах, коли люди зараз їдуть в Єгипет, Туреччину, в ті самі Мальдіви, а потім нарікають, що то ж на хліб не намажеш, от біда в державі… У нас в 14 році не мало бути держави як такої. А вона сьогодні є! І це заслуга і якісних волонтерів, і бійців, і влади, яка позиціонувала, що держава має бути.

Сьогодні держава зливається. Сьогодні волонтерам, бійцям плюють в очі. Алан Бадоєв – на параді?! Мені видається, його гонорар буде більший, ніж вартість параду в тому форматі, в якому він мав бути. І я дуже хочу, щоби військові, які сьогодні стоять на фронті, знали, що є ті люди, які будуть до останнього боротися за кожного свого бійця. І є ті люди, які вдячні за те, що нас сьогодні захищають. У вас у всіх є шанс на життя тільки завдяки військовим і ветеранам. Пам’ятайте про це. Ви у величезному боргу», — завершила Федина.ЧИТАЙТЕ: