І Що Ви Скажете?!!! Під Час Обшуку У Депутата Виявили Речі, Зібрані Для Армії: Їжею, Яку Відсилали Солдатам, Він Годував Звірів В Своєму Зоопарку

Служба національної безпеки Вірменії оприлюднила відеокадри обшуку в особняку і зоні відпочинку затриманого за підозрою в незаконному зберіганні зброї депутата парламенту, відставного генерала, голови Союзу добровольців «Еркрапа» Манвела Григоряна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

В складських приміщеннях виявлено сотні ящиків з військовими майками, шкарпетками, ліками, бинтами, зібраними школярами і різними колективами для військовослужбовців під час квітневої війни в зоні карабаського конфлікту 2016 року, сотні ящиків згущеного молока, макаронів, томатної пасти, соняшникової олії, консервованого м’яса, засобів гігієни, туалетного паперу.

Крім того, виявлені 18 протитанкових гранат ПГ-7, 20 гранат Ф-1, 33300 патронів різного калібру, 12 400-грамових тротилових шашок, 79 гвинтівок, 39 пістолетів, іншу зброю.

На території в зоні відпочинку депутата розташовані також три автопарки з колекцією сучасних і ретро автомобілів.

В автопарку виявлені армійські позашляховики і автомобілі швидкої допомоги, які представники вірменської громади Росії під час квітневої війни 2016 роки відправили армії.

За даними СНБ Вірменії, ці автомобілі депутат Григорян зареєстрував на імена своїх родичів і доставив в свій автопарк.

На території діє також зоопарк, де утримуються тигр, ведмеді, страуси, коні.

У СНБ відзначили, що призначені для армії продукти харчування депутат використовував для годівлі своїх звірів.

Як повідомлялося раніше, суд першої інстанції в неділю відхилив скаргу адвоката депутата в зв’язку з рішенням слідчого органу про затримання парламентарія.

У суботу Служба національної безпеки Вірменії разом з Григоряном затримала також «кримінального авторитета» Артура Асатряна, відомого як «Дон Піпо». Разом з ним були затримані четверо громадян Росії.

В керованої екс-президентом Вірменії Сержем Саргсяном Республіканської партії назвали затримання депутата незаконним і політично мотивованим.

Союз добровольців «Еркрапа» був заснований в 1993 році учасниками карабаської війни.