“Я їду з України. Я втомився бачити виродків!” Популярний режисер Крістіан Жереги залишає нашу країну

На своїй сторінці в Facebook популярний режисер Крістіан Жереги опублікував пост, в якому повідомив, що їде з України, бо втомився «бачити виродків» і беззаконня.

У своєму пості він говорить, що зараз йде не його війна, а повертатися він не збирається, поки при владі всі ті, хто до неї прийшов. «Не думав, що скажу це, але після шести років в кіно, на війні і в тилу, я їду з України. Може бути надовго. Я втомився бачити виродків при владі, клоунів на екрані і на п’єдесталі. Втомився бачити, як український прапор став «неактуальний». Як при Зеленськjve полізла недобита г**да режиму Януковича. Не за те, щоб країною правив цей клоун, воювали і віддавали життя і здоров’я.

Не заради злодіїв, які “пиляли” гроші Держкіно, знімалося кіно. Не на кишеню, а на правду. І не за Порошенка, ні за кого з них. Але вони перемагають, поки перемагають. І це вже не моя війна. Моя залишилася там: в 14 році », – написав він.

У той же час Жереги зізнався, що раніше у нього був варіант працювати російським журналістом, піти з відкритого шляху в США, Канаду, Австрію. «Але я вибрав залишитися тут. І до сих пір не шкодую. Але … Я не хочу повертатися, поки при владі вся ця шобла і їх прихильники. Сподіваюся, вони не угроблять побудований нами будинок. Почуття, що все було даремно. Підводячи підсумок: я зробив все, що міг. Два роки на «нулі». Поранення. Я знімав кіно. І воно було чесним. Хто треба – той почув. Історія потрапили в кадр не забуде. Я віддав все, що було, і теж не шкодую. Боги все бачать. Мій будинок – Київ. Їм і залишиться. До зустрічі, милий дім! Слава Україні », – резюмував він.