Я зaвждu вuкuдyвaлa рeшткu їжі в yнiтaз: І пorялньтe, щo cтaлocь! Цeй дeнь я зaпaм’ятaю нa вcе жuття

Коли це фото з’явилося в інтернеті, багато хто вважав його жартом або кадром з фільму жахів. Користувач виклав в мережу фото, яке його дядько зробив в номері готелю. Вночі він почув скрегіт в туалеті, спочатку неголосний, потім все більш виразний. Постоялець викликав адміністратора, і той розпорядився демонтувати унітаз.

Через хвилину співробітники в жаху дивилася на тулуб величезною щури, застрягле в трубі. Вона намагалася пробратися в номер через унітаз, але через свої гігантські розміри не змогла пролізти.

Неприємно, але факт, таке цілком може статися де завгодно. Щури відмінно плавають, а як саме вони можуть забратися в унітаз, покаже це відео.

Щоб не привертати до свого дому гризунів, ніколи не викидай залишки їжі в унітаз. Щури дуже розумні – відразу почують, де можна поласувати. Щоб напевно уникнути появу непроханих гостей, можна встановити грати в зливний трубі.
Коли фотографія розлетілася по Інтернету, безліч людей стали розповідати власні історії про появу щурів в туалеті. Виявляється, таке може трапитися навіть на 13 поверсі!

Не хотілося б!