Як я розмножую свої орхідеї простим і ефективним методом

Орхідею за її красу люблять майже всі квітникарі. Нею захоплюються, її плекають і люблять. Однак є ті, хто боїться тримати в своєму будинку цю квітку, оскільки у неї дуже примхливий характер.

Про це пише годинник,за матеріалами Школа Життя

Однак я на своєму багаторічному досвіді можу запевнити всіх, що доглядати за орхідеєю не так складно, як здається багатьом.

До того ж я не тільки милуюся красивими квітами орхідеї, але і вмію її розмножувати.

Існують різні методи розмноження цієї квітки. Однак мені хочеться поділитися методом, який, на мою думку, найбільш ефективний і простий. Мінімум зусиль, а результат завжди радує. Я завдяки цьому методу вже виростила кілька нових рослин, які вже радують мене своїм цвітінням.

Дізналася я про метод після того, як одна з орхідей відцвіла, а мені шкода було викидати квітконос. Тоді я знайшла в інформацію в інтернеті про те, як можна його використовувати в розмноженні і вирішила спробувати.

Розмноженням потрібно починати займатися в той час, коли орхідея практично відцвіла. Результат буде залежати від правильно підібраного часу.

Як і практично для всіх рослини, для розмноження орхідеї найкраще підходить весна. У цей період вона буде відмінно рости і розвиватися.

Якщо у вас все добре, то як раз орхідея відцвіте навесні і можна буде проводити експеримент з квітконосом

Як правильно розмножити орхідею за допомогою квітконоса

Для початку візьміть гострий секатор і акуратно відріжте квітконос, на якому немає вже квітів.

Як я розмножую свої орхідеї простим і ефективним методом

Після цього розділіть квітконос тим же секатором на декілька частин. Однак діліть так, щоб на кожній частині була хоча б одна брунька. Саме з неї буде з’являтися нова дитинка.

Для того, щоб брунька прокинулася від сну, вам потрібно буде підвищити вологість в місці, де знаходиться рослина. Для цього візьміть невеликий пульверизатор. Бризкайте теплою водою

Ще можна взяти ємність з водою і поставити біля квітконосу.

Як я розмножую свої орхідеї простим і ефективним методом

Також для пробудження бруньки важлива температура – в приміщенні повинно бути 26 ° С.

Ще однією важливою умовою є розсіяне світло.

Також слід підгодовувати квітконос. Для цього підійде добриво на основі азоту.

Коли брунька розродилася дитинкою, то за квітконосом потрібно продовжувати доглядати. Тільки через півроку сформується повноцінний відросток, який можна буде пересадити.

Як я розмножую свої орхідеї простим і ефективним методом