Як одну орхідею перетворити в 100. Секрети розсадження квітки

Якщо ви дуже любите орхідеї і хочете мати з них цілу оранжерею, то ми вам в цьому допоможемо. Також їх можна дарувати всім, близьким, колегам, друзям і знайомим. При цьому ви не витратите ні копійки. Неможливе можливо! Прочитавши наші поради по розсадженні орхідеї, ви точно зможете виростити велику кількість квітів всього з однієї.

Про це пише годинник, за матеріалами Школа Життя

Для багатьох садівників орхідея є однією з улюблених квіток. Люди, у яких є дана квітка, знають, що вона дуже примхлива. Хоча буває так, що орхідея відмінно себе почуває і без особливої уваги. Можливо на це впливає певний мікроклімат в будинку. Цей спосіб допоміг багатьом вже виростити не одну орхідею. Так що пробуйте, і ви побачите результат!

Поліпшення росту коренів

Придбайте мох сфагнум. Це можна зробити в магазині, в якому продають квіти і все для них, коштує він зовсім недорого. Покладіть його в який-небудь посуд і залийте водою. Потім з моху зліпіть маленьку кульку і прикріпіть її до паростку орхідеї (там, де основа), примотавши за допомогою нитки. Найкраще взяти нитку з стареньких колгот. Вона буде еластичною, тому не передавить паросток.

Загорніть мох в харчову плівку і прибирайте її кожен день приблизно на 60 хвилин. Коли будете прибирати плівку, мох обприскуйте.

Коли з’явиться кілька або більше корінців, відсадіть паросток. Це може статися через 14-16 днів, але повністю коренева система сформується через 3 місяці.

Радимо посадити орхідею, коли з’являться корінці, на шматочку кори. Поливайте її один раз в три тижні. Кору можна купити в квітковому магазині.

Як живцювати

Коли орхідея відцвіте, відріжте у неї стебло. Для цього відступіть 10 мм від корової системи і зріжте живці (довжина 10-12 см).

Візьміть спеціальний горщик для орхідей, в якому є дірки на дні. Насипте трохи піску, а на нього викладіть мох. Полийте його і висадіть живці. Дотримуйтесь відстань приблизно в 3 см.

Горщик закрийте плівкою, яку знімайте 2 рази в день на 25 хвилин і трохи поливайте грунт.

У приміщенні, де знаходиться орхідея, необхідно влаштувати невеликий перепад температури. Вночі вона повинна знижуватися на чотири градуси.

Десь через чотири місяці можна буде висадити орхідеї в окремі ємності.

Після того, як пройде 5-7 днів, удобрити квіти, перед цим поливши їх. А після поставте горщик в каструлю з водою, в якій розбавлене підживлення. Нехай орхідея так постоїть 40 хвилин.