Як позбутися від мурашок в городі: незвичайний спосіб

Багато садівників так чи інакше стикалися з мурахами в садах і городах. Ці шкідники швидко розмножуються, утворюючи цілі колонії, а витравити їх дуже важко. Зараз існує безліч засобів, але не всі вони дійсно дають потрібний результат. Цей дієвий спосіб допоможе вирішити проблему.

Потрібно взяти шкірку від стиглих або злегка перестиглих бананів. Бананова шкірка приверне не тільки мурах, а й інших шкідників.

Для початку потрібно невелика обробка шкірки.

Розводимо 10 грам борної кислоти на літр води, бажано теплої. Кладемо в отриманий розчин шкірку і замочуємо її від декількох годин до декількох днів. Головне, щоб все ретельно вбралося.

Після потрібно розкласти замочену шкірку по ділянці, де є скупчення мурашок, періодично оновлюючи. Розчин також вбере ґрунт, що сприятиме поліпшенню родючості.

Цей спосіб краще, кажуть садівники, тому що класичний розчин борної кислоти з цукром привертає бджіл, квіткових мух і навіть домашніх вихованців.

Прогнати шкідників також допоможе кавова гуща. Для цього насипте засіб в тих місцях, де були помічені комахи. Через деякий час від них не залишиться й сліду.