Як правильно поливати помідори щоб урожай був хороший

Томат – овоч, який вимагає до себе постійної уваги і турботи. У кожного городника є свої способи догляду за цим смачним і незамінним в харчуванні овочем.

Хороший урожай томатів залежить не тільки від кількості і якості підгодівлі, а й від правильного поливу. Взагалі, щодо правильності поливу, кожен робить по-своєму.

Правильний полив – запорука гарного врожаю
За тривалий час вирощування томатів з’явилися секрети поливу. Томати ростуть, в основному, в теплиці, про них ми і будемо говорити.
При посадці томатів в теплицю, грунт добре поливають, і перший тиждень томати можна не турбувати. А потім поливають томати двічі в тиждень по 3 л води на кожен кущ.

Коли томати підростають і починають цвісти, полив збільшують до 5 л, а при формуванні зав’язей полив томатів здійснють раз в тиждень, але збільшують кількість води до 10 літрів на кожен кущ. Після прищипування верхівки у томатів полив зовсім припиняють.

Періодичність поливу томатів залежить і від погодних умов, чим вище температура повітря, тим полив проводять частіше і навпаки. І також від сорту томатів, ніж більш високорослі кущі, тим більше їм потрібно вологи.

Поливають томати під корінь, і тільки теплою водою, приблизно 20 ° С. Після поливу грунт навколо кущів мульчують скошеною травою.

Поливають томати в ранковий і в денний час. Вечірній полив для томатів небажаний, так після поливу в теплиці буде підвищена вологість, і вона буде сприяти появі на томатах різних захворювань.

Полив і підгодівля
З поливами також поєднують всі підгодівлі, і за рахунок цього не відбувається додаткового зволоження ґрунту, що також важливо для томатів.

Такі нескладні секрети при поливі томатів допомагають при вирощуванні багатого врожаю.