Як прибрати заломи на шкіряному взутті! Навіть поношені черевики виглядатимуть, ніби їх ще не вдягали!

Тепер моє взуття виглядає як нове.

За матеріалами

Купуючи нові речі, ми завжди сподіваємося, що вони прослужать нам максимально довго. Але часто буває так, що навіть дорогі покупки незабаром розчаровують нас потертостями або іншими дефектами, що утворюються під час носіння.

Кросівки є найпопулярнішим взуттям: вони незамінні під час прогулянок, занять спортом, подорожей або для іншої активної діяльності. Деякі витрачають величезні гроші тільки для того, щоб хизуватися в красивій парі брендових кросівок і викликати захоплення навколишніх людей.

Як би ми не використовували спортивне взуття, рано чи пізно на ньому завжди з’являються неприємні заломи і потертості. Для того щоб продовжити термін улюблених кросівок, рекомендується скористатися одним ефективним лайфхаком. Для цього потрібно зовсім небагато часу і такі предмети та компоненти:

  • праска;
  • паперові серветки або клапті від старого одягу (можна використовувати непотрібні шкарпетки);
  • рушник невеликих розмірів або ганчірка;
  • гаряча вода.

Порядок дій:

1. Насамперед необхідно набити кросівки паперовими серветками або старими шкарпетками так, щоб зникли складки на «носах» кросівок. При цьому верхня частина взуття не повинна просідати при натиску.

2. Рушник потрібно змочити в гарячій воді, потім віджати зайву рідину. Ганчірка повинна бути трохи вологою.

3. Далі кросівки потрібно накрити мокрим рушником в місцях утворення складок і нагріти праску. Використовуючи функцію пара акуратно пропрасуйте тканину, періодично піднімаючи праску, щоб раптом не спалити взуття.

На що звернути увагу

Тривалість цієї дії залежить від глибини складки. Легкі ледве помітні нерівності можна усунути за кілька хвилин. Якщо заломи на кросівках дуже глибокі, то процедуру варто повторити.

Нагрітий рушник не можна прибирати відразу після прасування, краще почекати, поки взуття охолоне, що займе приблизно півтори години. Процедуру рекомендується проводити на твердій прасувальній дошці, попередньо очистивши взуття.

Місця обробки паром слід заздалегідь очистити від пилу. Перед роботою необхідно витягти з кросівок шнурки. Важливо відзначити, що даний спосіб згладжування складок підходить тільки для кросівок, виготовлених з натуральної шкіри.

Ви знали про такий спосіб оновлення взуття?