Як швидко і назавжди позбутися від мурах на вашій ділянці

Ефективний та швидкий метод, який допоможе вам позбутися мурах на вашій ділянці.

За аналогією з відомою фразою – не всі мурахи однаково корисні. Якщо руді лісові мурахи безпечні для культурних рослин, то садові мурахи можуть серйозно шкодити.

Відомо безліч способів як мирних, так і не дуже, які допомагають розлучитися з небажаними сусідами по ділянці. Потрібно вибрати той, що краще підійде вам. Випробувавши кілька способів, зупинився на найпростішому і ефективному. Але про це трохи пізніше…

Мурашник – спільнота комах, в якому у кожної особини своє призначення. У боротьбі з мурахами потрібно знати головну мету, це мурашина матка або цариця. Вона несе яйця, з яких розвиваються всі інші особини.

Найделікатніший спосіб – перенесення мурашника з городу на іншу територію. Доведеться попрацювати. Мурашник потрібно викопати на глибину не менше 0,5 м. Завантажити все це в відповідну ємність і перенести туди, де їх життєдіяльність не принесе шкоди вашим рослинам.

Якщо такий спосіб дуже складний і етична сторона проблеми не важлива, то можна скористатися спеціально випускаючими пестицидами:

• мурашина;

• муравьед;

• муратокс;

• мурацід;

• великий воїн;

• деліція;

• раптор.

Діючи за інструкцією до них, можна уникнути шкоди для корисних комах та повністю позбутися від мурашок.

Якщо хімія не до душі, спробуйте випробуваний засіб. У відрі води розводимо 500мл. рослинного масла, 500 мл. будь-якого шампуню і 300мл. оцтової есенції. Зробіть загостреною палицею кілька отворів в мурашнику і залийте в них цей розчин. Бажано накрити плівкою.

Ну і нарешті, про перевірений і 100% дієвий метод. Розчиняємо в літрі гарячої води 10г. борної кислоти і 2 столові ложки цукру.

Також проробляємо держаком отвори в мурашиній купі і виливаємо в них цей розчин. Через 2 – 3 доби мурахи пропадають назавжди.

Не забувайте і про боротьбу з попелицею. Попелиця і садові мурахи – симбіотичності комахи. Мурахи харчуються медвяновими виділеннями попелиць. Це їх улюблені ласощі. Якщо не давати попелиці життя через, то і мурашки не будуть охоче поселятися на ваших грядках.

Дотримуючись вищенаведенх рекомендацій, Вам вдасться уберегти ваш урожай, від мурах.