Як за допомогою аспірину позбутися лупи та почистити шкіру.

Ацетилсаліцилову кислоту широко застосовують не тільки в медицині, але й в косметології. Завдяки цьому препарату, можна позбутися від лупи та вилікувати проблемну шкіру. А також він дуже згодиться в побуті та навіть в екстремальних ситуаціях.

Немедикаментозні засоби застосування ацетилсаліцилової кислоти.

  1. Лікування шкіри голови від лупи.

За рахунок саліцилової кислоти, яка міститься в аспірині, він знімає запалення шкіри та відшаровує лусочки лупи. Достатньо змішати 2 таблетки препарату з шампунем, залишити на 5 хвилин для повного поєднання та нанести масажними рухами на голову.

  1. Чиста шкіра.

Завдяки все тій же саліциловій кислоті, препарат очищує шкіру, видаляє ороговілі клітини та шкірне сало. Також, він чистить пори, знімає почервоніння, запалення та набряк. Достатньо змішати 5 таблеток, 1 чайну ложку меду та 60 мл води. Нанесіть маску на шкіру, потримайте 10 хвилин та ретельно змийте.

  1. У садівництві.

Аспірин запобігає утворенню етилену та цвілі, які провокують в’янення квітів. Розчиніть в воді таблетку аспірину та полийте сумішшю рослини або додайте в вазу з водою, щоб квіти довше стояли.

  1. Проти плям від поту.

Такі плями досить важко вивести. Тому, приготуйте пасту з аспірину та води, нанесіть на пляму й залиште на 5 хвилин. Після виперіть в пральній машинці з засобом для прання.

  1. Для автомобіля.

Якщо автомобіль не заводиться та ніхто не зупиняється допомогти, зробіть наступне. Подрібніть 1 таблетку ацетилсаліцилової кислоти та посипте на акумулятор. Це допоможе отримати поштовх, щоб можна було доправити авто на станцію техобслуговування.