Як захистити урожай вашої капусти від блішки?

Доброго дня шановні читачі, ми раді бачити вас на нашому сайті Годинник. У цій статті розповімо вам як захистити урожай вашої капусти від блішки.

Скоро розпочнеться сезон для посадок різних овочевих культур. Щоб уберегти свій урожай від шкідників потрібно мати знання. В даній статті ми розповімо про народний спосіб захисту вашої капусти від блішки.

Як тільки висадити розсаду капусти на грядку, так через кілька днів шкідники влаштувують собі бенкет. Хрестоцвіті блішки – ворог капусти, який знищує її під корінь.

Дізнайся ворога в обличчя

Маленька чорненька комаха, яке досягає в довжину до 3 мм – ось так виглядає хрестоцвіті блішки. Найбільшої шкоди капусті блошка завдає навесні, тоді, коли розсада починає рости. Так як блішки входять в сімейство листоїдів, вони з великим задоволенням з’їдають листя молодої розсади.

Основні ознаки присутності хрестоцвіті блішки

Перша ознака – на капустяних листах виникають дірки. Якщо блішок багато, тоді лист капусти починає жовтіти поруч з дірочками.

Друга ознака – візуально зрозуміло, що капустяна розсада піддалася нападу і захворіла.

У спеціалізованих магазинах продають різноманітні інсектициди широкого спектра дії. Уважно ознайомтеся з інструкцією, і застосовуйте препарати, суворо дотримуючись послідовності дій. Якщо ви зробите все правильно, то знищите маленьких шкідників. Наведем невеликий список ефективних засобів: Децис, Шерпа і т.д.

Народний метод

Боротися з шкідником можна не тільки за допомогою хімічних сполук, але і народними методами.

Деревна зола. Потрібно на світанку, коли на листках ще не висохла роса, посипати золою капустяну розсаду. Через три дні повторіть ту ж саму процедуру.

Нашатирний спирт, тютюнова настоянка, настоянка полину. З перерахованого роблять розчини для обприскування. Вельми ефективний спосіб.

Столовий оцет. Зробіть розчин – в 5 літрах води розчиніть 1 ст. ложку оцту, і обприскайте капусту.

Посадіть навколо капусти чорнобривці, вони прекрасно відлякують блішки.

Дотримуючись вище наведених рекомендацій блішка вашій капусті зашкодити не зможе і ви отримаєете гарний урожай.

Редакція сайту Годинник вдячна вам за те, що читаєте нас. Ми стараємося зробити наш вміст максимально корисним для вас!