Ірма Вітовська – Зеленському: Я знаю, хто я, знаю свою історію, і для мне є різниця

Вочевидь, вчорашня новорічна промова гаранта Конституції України Володимира Зеленського не змогла нікого залишити байдужим, зокрема свій коментар щодо звернення глави держави на своїй сторінці у Facebook опублікувала відома українська актриса театру і кіно Ірма Вітовська-Ванца. Зокрема, вона розкритикувала риторику чинного президента. Зокрема, акторка наголосила, що для неї існує чітка різниця, хто є хто, а також, додала Вітовська, вона знає історію своєї країни.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на replyua.net

«Я знаю, що вона різна, але моя! І точно знаю, яка!!! І кордони, які і коли саме були… І мови, і діалекти, і говірки…і візерунки на вишивках, і міфи, і пісні.. і трагедії, і здобутки. Більше того.. я знаю, які мови зникли і завдяки кому… І я пам’ятатиму всіх, хто поклав і кладе голову за цю землю.. за право бути і жити тут! На своїй землі!!! Правда! Бути по її стороні важко, але тільки по її стороні! Тоді здобудеш Перемогу!!! Навіть, якщо втративши життя! Бог з Правдою! З Богом», – завершила своє звернення знаменитість.

Як відомо, вчора за декілька хвилин до Нового року більша частина вітчизняних телеканалів, за винятком 5 каналу і Прямого, показали новорічне привітання Володимира Зеленського. Думки користувачів мережі відносно сказаного президентом розійшлися. Деякі підтримали новітній підхід президента до привітання, однак значна частина висловила своє незадоволення.