Юну українку на очах у матері спалює агресивний рак, рідні в сльозах благають про допомогу: “Врятуйте Діаночку”

Юній українці потрібна допомога для перемоги над хворобою. Про це розповіли на порталі ТСН.

Повідомляється, що 15 — річній Діані Деркач медики встановили страшний діагноз-Саркома Юнінга. Це дуже агресивна форма раку, яка буквально спалює дівчинку на очах у матері.

Спочатку це була звичайна висип, ранки дуже пекли. Зробили УЗД, після якого поставили діагноз: лімфаденіт (в народі — оперізуючий лишай). Лікарі запевнили, що він скоро пройде. Все почало гоїтися, але пухлина, яка була поруч з висипом, не зникала” – розповіли рідні Діани.

Пізніше дівчинка пройшла обстеження у Вінниці і медики визначили, що пухлина злоякісна. Після цього рідні Діани звернулися до Київського інституту раку, де їм сказали, що це одна з найагресивніших форм онкології, яка швидко прогресує.

Всього потрібно отримати 12 хіміотерапії, операцію з видалення пухлини і трансплантації кісткового мозку”- розповіла мама дівчинки Ольга.

Зараз Діана проходить перші протоколи лікування, проте батьки не в змозі оплатити повний курс, який їй неоюбходім. Тому рідні дівчинки звернулися до небайдужих людей за допомогою і відкрили збір коштів для порятунку життя Діани.

Діана Деркач з мамою, фото: Прикарпаття Online

Діана – сильна духом і ми впевнені в тому, що вона переможе в цьому страшному поєдинку !!! Але без нашої підтримки ніяк! Допоможемо подолати цю недугу, адже разом ми сила” – додали рідні Діани.

Діана Деркач з мамою, фото: Прикарпаття Online

Джерело