Кандидат у президенти порушив закон під час голосування – поліція КАНДИДАТ У ПРЕЗИДЕНТИ ПОРУШИВ ЗАКОН ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ – ПОЛІЦІЯ

Політик продемонстрував свій виборчий бюлетень.

Один з кандидатів у президенти України порушив таємницю голосування. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко під час брифінгу.

“Один з кандидатів на посаду президента сьогодні зробив ту річ, яка може кваліфікуватися правопорушенням з ознаками кримінального злочину, а саме — розкрив таємницю голосування. Закон прямо забороняє демонстрацію виборчого бюлетеня в приміщенні для голосування — не в кабінці для голосування, а ще в приміщенні”, — заявив він.

Варченко зазначив, що закон забороняє публічно звітувати про результати свого волевиявлення і показувати свою відмітку у виборчому бюлетені.

 

Пізніше поліція кваліфікує це правопорушення з боку одного з кандидатів і пізніше дасть йому правову оцінку.

Раніше кандидат у президенти Олег Ляшко прийшов голосувати разом із дружиною. Він показав журналістам свій бюлетень, де видно, що політик проголосував за себе.

скріншот з відео
У неділю, 31 березня, відбуваються вибори президента України. Дільниці відкрилися о 8:00. З самого ранку поліція зафіксувала  25 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Найбільше фактів пов’язано з незаконною агітацією.

У День виборів нового президента України ТСН проведе 7-годинний марафон “Вибір країни” 31 березня. Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск “Вибір країни”, який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі “1+1” до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу “Голос країни” знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

ВІДЕОВибори 2019: які документи треба брати з собою, щоб проголосувати

Дільниці по всій країні будуть працювати до 20:00. Для того, щоб проголосувати, потрібен паспорт громадянина України або ж ID-картка – це новітній зразок посвідчення громадянина України. Проголосувати за водійськими правами не вийде. Закон забороняє робити будь-які фото, які засвідчують Ваш вибір, за це передбачена кримінальна відповідальність.

ТСН.Cпецвипуск Сьогодні, 12:53
Facebook

джерело