Харків’янка перетворила квартиру на звалище і отруює життя сусідам: “Гори сміття не пускають додому”

Мешканці будинку надали фото – та відеодокази того, як жінка напівлежачи сидить на порозі квартири, оскільки все приміщення забите пакетами зі сміттям та мотлохом.

Місцеві жителі припускають, що пенсіонерка може бути психічно нездорова.

“Не зовсім здорова сусідка назбирала стільки сміття в свою квартиру, що сама не може там жити. Живе вона прямо в дверях квартири. Запах просто жахливий, сміття вивалюється з вікон і дверей в буквальному сенсі”,- йдеться в повідомленні.

“Виносити все самим”, “Плюшкіна?”, “Ну і що такого? Комусь квартира знадобилася?”, “Насильно б все виніс на звалище”, “бідні сусіди”, “підпаліть їй квартиру”, “розумію сусідів, які змушені це терпіти, мука, але ця жінка по всій видимості хвора… Мені особисто шкода таких людей. Вона швидше за все одна і допомогти не кому”, “зверніться в Харківське міське управління ГУ Держсанепідслужби в Харківській області. В першу чергу вони перевірять жінку на адекватність і наведуть порядок”, “у неї пожежа була. все вигребли. так вона знову натаскала. Ніхто на неї управи не має”, “шкода і бабулю і сусідів, люди добрі допоможіть їй забратися”, – писали в коментарях харків’яни.