Кілька крапель цього препарату видалять всі бактерії в роті, вибілять ваші зуби, усунуть неприємний запах!

Перекис водню є природним антисептиком і тому може використовуватися для дезінфекції.

Перекис водню є одним з найбільш корисних речовин. Це дуже дешевий продукт. Можливо, саме тому він отримав «штамп» небезпечного продукту, який, безумовно підтверджують ті, хто не хоче, щоб його використання стало популярним, інформує Ukr.Media.

У всякому разі, коли хтось люто критикує перекис водню — і навіть якщо він показує «надійні» джерела, слідкуйте за оновленнями. Якщо ви, особливо є шанувальником натуральної медицини.

Перекис водню був розроблений у 1920-х роках вченими для боротьби з проблемами інфекції і гангрени у солдат під час Першої світової війни.

В 3%-ому розчині він є одним з найбільш ефективних дезінфекційних засобів.

Недорогий і простий у використанні продукт конкурує з іншими, розробленими фармацевтичними лабораторіями та побутовими та лікарняними дезінфікуючими галузями. Тому комерційного інтересу до його використання у великих масштабах немає.

Деякі з найбільш ефективних способів застосування перекису водню:

1. Зберігання зубних щіток у розчині пероксиду водню позбавить від бактерій, які викликають гінгівіт та інші проблеми ротової порожнини.

2. Невелика кількість перекису водню дезінфікує поверхні краще, ніж будь-який інший продукт. І відмінно підходить для використання на кухнях і ванних кімнатах.

3. Застосування перекису водню на стопах і нігтях позбавить від проблем з шкірою і усуне грибки.

4. Застосовується до ран (кілька разів на день), запобігає інфекції і допомагає в загоєнні. Це підтверджують численні випадки регресії гангрени з її використанням.

5. Для усунення плям і прищів на обличчі перекис водню чудовий препарат. Кожну ніч, коли ви лягаєте спати, покладіть на 20 хвилин ватний диск, змочений перекисом водню. Якщо застосовувати регулярно — ви побачите відмінні результати.

6. Змішайте розчин перекису водню у рівних кількостях з чистою водою і можна капати в ніс при застуді та синуситі по 2-3 краплі в кожну ніздрю. Це вбиває мікроби та інші шкідливі мікроорганізми.

7. П’ять крапель у кожне вухо запобігають появі грипу та інших респіраторних проблем. Просто капаєте краплі в одне вухо, почекайте п’ять хвилин. Потім повторіть процедуру з іншим вухом.

8. Перекис водню є природним антисептиком і тому може використовуватися для дезінфекції рук.

9. Якщо ви хочете якісно вимити свіжі фрукти і овочі, помістіть їх в ємність, повну холодної води і додайте 50 мл перекису водню. Дайте їй діяти близько 15 хвилин, а потім промийте чистою водою для видалення бруду, воску (особливо з фруктів, таких як яблуко і лимон) та інших забруднюючих речовин.

10. У вашого домашнього улюбленця є які-небудь травми? Перекис водню також може бути використаний для лікування ран тварин. Рана загоїться набагато швидше.

11. У вас є риніт або синусит? Не можете добре дихати? Зробіть саморобний назальний спрей, об’єднавши 1 столову ложку перекису водню і 100 мл чистої, фільтрованої води. Потім просто трохи розпорошуйте в ніздрі впродовж дня.

12. Ви хочете природним чином відбілити зуби? Зробіть рідину для полоскання рота: додайте 1 столову ложку перекису водню в склянку теплої води. Ця процедура для полоскання рота має тривати 30 секунд. І це можна робити щодня.

На додаток до усунення всіх мікробів в порожнині рота, вона відбілює зуби і бореться з неприємним запахом з рота.