Коболєв виявився в тисячу разів «дорожче» Зеленського: «ви не повірите власним очам»

Заробітна плата голови правління «Нафтогазу» АндріяКоболєвавиявилася в тисячу разів більше, ніж у президента Володимира Зеленського

Про це повідомив блогер Михайло Шнайдер, передає «Знай».

«Факт Дня. Зарплата керівника “Нафтогазу” Андрія Коболєва, більш ніж в ТИСЯЧУ РАЗІВ перевищує зарплату президента України Володимира Зеленського», – зазначив він.

Для порівняння, заробітна плата Зеленського за 19 робочих днів становила 28 тисяч гривень або 1,473 грн за робочий день.

У той же час Коболєв за попередній місяць заробив 28,5 мільйона гривень, або 1,5 мільйона гривень в день.

«Згідно з рішенням наглядової ради, оклад голови правління склав 2,08 млн грн, квартальна премія – 25 млн грн, річна премія за досягнення цілей – 25 млн грн, премія за особливі досягнення – 12,5 млн грн, матеріальна допомога на оздоровлення – 1,3 млн грн», – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, журналістка американського видання Atlantic Council Мелінда Херінг назвала імена п’яти кандидатів на пост прем’єр-міністра України. Вона не стала розкривати джерело інформації, однак анонімний інсайдер підтвердив цю інформацію.

Так, за даними Херінг, одним з претендентів на посаду прем’єр-міністра України є скандальний глава правління НАК Нафтогаз Андрій Коболєв.

В компенсаційному пакеті Андрія Коболєва, розробленому наглядовою радою НАК «Нафтогаз України», говориться, що його щомісячна зарплата складає 2,082 мільйона гривень. Також він отримує премії у відсотках до місячного та річного окладів. За підрахунками виходить, що середній річний оклад Андрія Коболєва становить близько 10,514 мільйона гривень, а з урахуванням премій – це космічна сума – 126 169 200 гривень. Джерело