Коломойськuй хоче забрати майнo оліrархів, що ПlДТРUМУЮТЬ терорuстів. Чому одні повuнні вмuратu за свoю країну, а інші rрабувати..

Ігор Коломойський вважає, що держава сьогодні просто зобов’язана провести конфіскацію майна, заводів, акцій прихильників сепаратuзму, всіх тих, хто фінансував і продовжує фінансувати терор в країні.

«… Сидимо, обговорюємо поточну ситуацію в країні. Просто зараз. І тут ІВК каже: Держава сьогодні просто зобов’язана провести конфіскацію майна, заводів, акцій прихильників сепаратизму. Всіх тих, хто фінансував і продовжує фінансувати терор в країні ».

«Вдумайся, мало того, що вони сперли на безконкурсній основі, фактично безкоштовно, десятки заводів, енергокомпаній, Укртелеком, але сьогодні за рахунок цих підприємств Янукович і його поплічники фактично спонсорують вбивство наших громадян», – додав Коломойський.

На питання, куди і кому передавати це вилучене майно, Коломойський відповів, що майно може бути передано в Акціонерне товариство, де акціонерами будуть учасники АТО і родичі загиблих.

Джерело