Коли сіяти буряк в 2020 році за місячним календарем?

Привіт шановний читачу, ми раді бачити вас на нашому сайті Вакурат. В цій статті ми розповімо вам коли сіяти буряк в 2020 році за місячним календарем весною.

Буряк — це досить широко поширений овоч в нашій країні. Його відносять до дворічних рослин. У перший рік відбувається ріст коренеплоду, а на другий рік від нього ростуть квіткові пагони, на яких формується насіння. Буряк має досить високу харчову цінність.

Пише Вакурат із частковим використанням матеріалів Сільське господарство та садівницітво

Існує два способи вирощування буряка. Найпоширеніший спосіб — посів насіння відразу в ґрунт. Однак деякі вирощують буряк через розсаду. Це дозволяє отримати більш ранній урожай.

Переваги такого способу вирощування досить вагомі:

• Набагато раніше формуються кущики;

• якщо розсаду загартовувати, то це значно збільшить її витривалість до холодів;

• швидкий зріст коренеплодів;

• підвищена врожайність.

Дуже важливо правильно визначитися зі термінами посадки буряка. Від цього буде залежати ваш урожай. На цій сторінці ми розповімо вам, коли садити буряк на розсаду в 2020 році за місячним календарем.

Сприятливі дні для посадки буряка в 2020 році за місячним календарем

Для того, щоб визначити найсприятливішу дату для посадки буряків, найкраще буде  звернутися до місячного календаря 2020 року. Ще з дуже давніх часів люди помітили, як фази місяця впливають на зростання рослин.

У березні буряк садять на розсаду. Висаджувати насіння у відкритий ґрунт ще дуже рано.

Сприятливі дні для посадки буряків у 2020 році за місячним календарем в березні:

— 1 березня.

— 2 березня.

— 3 березня.

— 4 березня.

— 5 березня.

— 6 березня.

— 7 березня.

— 8 березня.

— 9 березня.

— 13 березня.

— 14 березня.

— 15 березня.

— 16 березня.

— 17 березня.

— 18 березня.

— 19 березня.

— 20 березня.

— 21 березня.

— 22 березня.

Відео: Особливості посадки буряку у 2020 році за місячним календарем

Посадивши розсаду в березні, в квітні уже можна висаджувати в парник. Сприятливі дні для посадки буряків у 2020 році за місячним календарем в квітні:

— 13 квітня.

— 17 квітня.

— 18 квітня.

— 19 квітня.

Травень — це дуже насичений місяць для городників. У цьому місяці можна висаджувати вже готову розсаду в ґрунт і сіяти на грядку насіння. Сприятливі дні для посадки буряків у 2020 році за місячним календарем в травні:

— 15 травня.

— 16 травня.

— 19 травня.

— 20 травня.

— 24 травня.

Крайній місяць посадки буряка — це перша половина червня. Сприятливі дні для посадки буряків у 2020 році за місячним календарем в червні:

— 6 червня.

— 7 червня.

— 10 червня.

Агротехніка посіву буряка в 2020 році

Агротехніка посіву буряка не є складною. Насіння буряка сіють в борозни на рівні грядки. Борозни роблять кожні 15-30 сантиметрів. Поглиблюють насіння на 2-4 сантиметри. Відстань між рослинами в ряду повинна бути 2-3 сантиметри. Після посадки необхідно добре полити ґрунт і накрити плівкою.

На цьому наша стаття «Посадка буряка в 2020 році за місячним календарем» підійшла до кінця. Сподіваємося, що за допомогою наших порад ви отримаєте хороший урожай.

Редакція сайту Вакурат бажає всім гарних врожаїв! Ми вдячні вам за те, що читаєте нас. Наша редакція старається зробити наш вміст максимально корисним для вас!