Комаровський: Якщо ви вже підхопили ковід, я дам простий, але ефективний рецепт як вам і вашій сім’ї уникнути ускладнень (Відео)

Відео з рецептом лікаря на відео нижче (прокрутіть)

Ліків проти коронавірусу немає, а вітаміни С, D і цинк не мають жодного стосунку до ймовірності захворіти. Але саме вони і відповідні умови вдома можуть допомогти перенести інфікування COVID-19 без ускладнень.

Про це заявив відомий лікар Євген Комаровський. 

За його словами, після тижня нежитю і температури організм людини буде слабким. В інфікованого можуть виникнути ускладнення або тромбоутворення.

“Є дані про те, що ймовірність переходу хвороби у важку залежить від того, чи є у вас в організмі дефіцит цинку, вітаміну D, С. Багато лікарів і протоколи рекомендують на допускати дефіциту цих вітамінів і елементів. Це п’ється, щоб хвороба не перейшла у важку форму”, – сказав Комаровський.

За його словами, захворіє людина чи ні залежить від двох факторів: з якою кількістю вірусу вона зустрінеться і в якому стані організм.  Лікар підкреслив, що треба не допускати пересихання слизових, дихати чистим повітрям, з нормальною вологістю 40-60% і пити достатньо води. 

“Але якщо ви перебуваєте 15 хвилин в приміщенні, де немає повітрообміну, то в цьому повітрі найвища концентрація вірусу, і ніщо вам не допоможе. Ні імунна система, ви можете кілограмами їсти вітаміни, але це не спрацює. Тому думайте спочатку про термометри і зволожувачі, а потім про вітаміни”, – сказав він

За матеріалами