Комік, який витягнув столицю Ісландії з кризи, сьоrодні звернувся до Зеленськоrо!

Йон Гнарр, відомий актор-комік, а також колишній успішний градоначальник столиці Ісландії – Рейк’явіка, заявив про те, що гумористи викликають довіру тисяч людей, а їх участь в політиці йде їй на користь.

Саме таку думку він озвучив в інтерв’ю Йод.MEDIA, пише UA1. Ґнарр, не маючи при цьому ніякого досвіду в політиці, переміг на виборах мера Рейк’явіка в 2010-му, коли Ісландія страждала від наслідків економічної кризи.

“Думаю, що комікам і юмористам круто спробувати себе в політиці. Їх участь в цих процесах приносить тільки користь суспільству. Адже коміки, звичайно, розумні і талановиті, і у багатьох з них є здатність викликати до себе довіру людей”, – сказав він.

Крім того, Ґнарр зазначив, що в курсі ситуації, що його колега, Володимир Зеленський (лідер президентських виборів України 2019), пішов в політику і побажав йому удачі і дав пораду.

“Артист повинен очікувати кращого, але готуватися до гіршого. І ще! Володимир, якщо тебе оберуть, головне – не перевтомлюватися. Адже здоров’я – понад усе”, – звернувся Ґнарр до Зеленського.

Джерело