Комісували за станом здоров’я? Рада прийняла новий закон про службу в армії

За словами Винника, такі військовослужбовці можуть працювати в тилу, у військових комісаріатах, в структурі Міністерства оборони, передає Корупція.Інфо

Верховна Рада має намір надати військовослужбовцям, які визнані військово-медичними комісіями за станом здоров’я непридатними до служби, за певних умов залишитися на цій службі.
class=”code-block code-block-2″>
За відповідний законопроект №6052 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби проголосувало в першому читанні на засіданні у вівторок 233 народних депутата.

“Закон врегулює можливість осіб, якщо вони мають бажання, продовжити службу в Збройних силах України за контрактами з окремих спеціальностей, визначених Генштабом Міністерства оборони, незважаючи на висновки військово-медичних комісій”, – сказав народний депутат фракції “Блок Петра Порошенко” Іван Винник, представляючи законопроект.

Згідно із законопроектом, перелік посад, які можуть займати військовослужбовці, визнані військово-медичними комісіями непридатними до служби, визначає Міністерство оборони та інші центральні органи виконавчої влади, які здійснюють керівництво військовими формуваннями.

За словами Винника, такі військовослужбовці можуть працювати в тилу, у військових комісаріатах, в структурі Міністерства оборони.

Раніше голова фракції “Блок Петра Порошенко” Артур Герасимов заявив, що парламент повинен розглянути проект постанови “Про звернення Верховної Ради України до Кабінету міністрів України щодо створення Міністерства України у справах ветеранів – центрального органу виконавчої влади для забезпечення формування та реалізації державної політики в сфері соціального захисту ветеранів війни “на поточному пленарному тижні.