Кондратюк про концерт: “Співати про “путану” на День Незалежності – це бл**ство”

Український продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк розкритикував зіркове попурі, яке виконали артисти в День Незалежності України. Він назвав підбір пісень “музичним несмаком”, пише Обозреватель.

Продюсеру не сподобалося, що серед топових українських композицій прозвучали також і російськомовні пісні. Кондратюка найбільше здивувала присутність в попурі треку “Киевлянка” шансон-виконавця Гарика Кричевського. Свою думку шоумен написав на особистій сторінці в Faceebook.

“На Софіївській площі переспівували самого Гарика Кричевського. Я вважаю, що музичний трек був неорганічним, і не всі пісні потрібно було в нього включати. Частина хітів підійшла би для святкової вечірньої дискотеки. У тому числі і шлягер шансону минулих років Кричевського “Киевлянка” , – висловився Кондратюк.

Кондратюк розкритикував попурі на День Незалежності

Кондратюк розкритикував попурі на День Незалежності Facebook Ігоря Кондратюка

Також він назвав попурі з популярних в Україні пісень “музичним несмаком” і “бл**ством”.

“Був музичний несмак, як на мене. Співати про “путану” на урочистій церемонії до Дня Незалежності в присутності президента – це бл**ство, вибачте, бо інший “термін” не підходить”, – емоційно додав продюсер.

Кондратюк негативно висловився про пісню "Киянка"

Кондратюк негативно висловився про пісню “Киянка” Facebook Ігоря Кондратюка

Також, за його словами, в трек не варто було включати пісню виконавця Івана Дорна “Стицамен” і “Шльопки” Олі Полякової. Ігор Кондратюк підкреслив, що це виключно його особиста думка, яку він нікому не нав’язує.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist