КОНТАКТУВАЛА З ПОМЕРЛОЮ: ДОЧКА ПЕРШОЇ ЖЕРТВИ КОРОНАВІРУСУ ПРАЦЮЄ У ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ КИЄВА

Наразі дочка перебуває в ізоляції.

Дочка, яка контактувала з померлою у Радомишлі від коронавірусу жінкою, працює у дитячому садочку в Києві.

Про це стало відомо виданню OBOZREVATEL.

“Серед тих, хто контактував з жінкою, виявилася її дочка, завгосп одного з дитячих садків Святошинського району Києва. Виявляється, вона спілкувалася з мамою із 8 по 11 березня. Зараз дочка також перебуває в ізоляції”, – пише видання.

Зазначається також, що в ізоляцію порекомендували відправити і двох співробітниць цього ж дитячого садка, які контактували із завгоспом. Обидві – мешканки Коцюбинського під Києвом, вони також працюють у цьому ж дитячому садку – одна нянею, а друга помічницею виховательки.

Журналістам OBOZREVATEL вдалося зв’язатися з однією з них. Однак жінка, щойно почула по телефону, що її турбує журналіст, сказала: “У мене все добре”, і кинула слухавку.

Завідувачка дитячим садком так само не захотіла пояснювати ситуацію.

Тим часом, стало відомо, що у Радомишлі 14 березня вже поховали 71-річну інфіковану жінку. 

Нагадаємо, від 12 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях.

13 березня в Україні зафіксували першу смерть від коронавірусу – померла 71-річна мешканка Радомишля Житомирської області, яка їздила до Польщі. Вона протягом останніх двох тижнів вела дуже активний спосіб життя. У місті нині ввели надзвичайний стан, дезінфікують місця, де перебувала жінка, а також обстежують осіб, з якими вона контактувала.