Корінь хрону — допомагає при багатьох хворобах. 7 основних рецептів застосування.

Корінь хрону у своєму складі містить вітаміни, фітонциди, мінерали, клітковину та алкалоїди. Ці корисні речовини мають лікувальні властивості та допомагають при багатьох хворобах.

Властивості кореня хрону.

  1. Проти кашлю.

Великий корінь подрібніть та відіжміть сік. Додайте сік 2 лимонів та столову ложку натурального меду. Перемішайте та поставте зберігатися в холодильник.

Приймайте засіб по 1 столовій ложці на добу. Він добре очищує дихальні шляхи від мокротиння.

При захворюванні шлунка ця суміш протипоказана.

  1. При головному болі.

Прикладайте тканину змочену соком хрону на чоло й біль швидко мине.

  1. Імуностимулюючі властивості.

Хрін підвищує імунітет та має противірусну й бактерицидну дію. Дорослі повинні приймати спиртову настоянку хрону, а діти водний розчин.

  1. При ревматизмі.

Додайте дві чайні ложки тертого хрону до склянки гарячого молока. Приймайте натще кожного ранку на протязі трьох тижнів.

  1. Для підвищення апетиту.

Змішайте тертий хрін з медом та вживайте по 1 чайній ложці за 15 хвилин до їжі. Ароматичні сполуки кореня підвищують секрецію шлункового соку та покращують апетит, особливо у людей хворих на анорексію.

  1. Покращує пам’ять.

Хрін містить вітаміни групи В, які нормалізують роботу нервової системи та покращують пам’ять.

  1. Очищає судини.

Змішайте 0,5 літра спирту та 1 ложку сухого подрібненого листя хрону, 1 ложку серцевин волоського горіха, 1 дрібку шкарлупиння кедрового горіха й 1 червоний перець. Витримайте засіб 10 діб у темному місці та приймайте по 30 крапель на добу один місяць.Ця настоянка нормалізує артеріальний тиск, запобігає утворенню тромбів, покращує еластичність судин та периферичний кровообіг.

Перед застосуванням будь-якого засобу з хрону, проконсультуйтеся з лікарем.

Будьте здорові!