Король всіх рослин — лікує всі хвороби, крім смерті! І це науково доведено!

Кмин – одна з найдавніших спецій, що вживаються людиною.

Неодноразово було доведено, що насіння цієї рослини мають потужний лікувальний ефект, тому їх використовували не тільки для їжі.

Римської коріандр, чорний кмин – це назви однієї рослини, про яке ісламський пророк Мухаммед сказав, що це «рішення для всіх хвороб, крім смерті».

Науці відомо, що ця рослина вирощували і використовували ще в стародавньому Єгипті, масло з його насіння було виявлено в гробниці Тутанхамона.

Властивості чорного кмину були досліджені сучасними вченими. До 1964 року накопичилося 485 наукових робіт, присвячених доброчинного впливу цієї рослини на наш організм.

Насіння чорного кмину застосовують для лікування розладів кишечника, скупченні газів, диспепсіях.

Насіння рослини знімають втому, підвищують імунітет, виводять каміння з нирок і сечового міхура, знімають болі при ревматизмі і подагрі, знищують паразитів.

Кмин також корисний для поліпшення пам’яті. Для цього 3 г насіння приймається разом з чайною ложкою меду.

Найбільш ефективним є застосування кмину при наступних станах та захворюваннях:

Епілепсія: в 2007 році в ході досліджень було виявлено, що водний екстракт насіння чорного кмину значно зменшує судомні напади.

Опіатна наркоманія: доведено, що чорний кмин може служити в якості надійного лікарського засобу при довготривалій терапії опіоїдної залежності.

Цукровий діабет 2 типу: прийом двох грам насіння чорного кмину натщесерце призводить до зниження рівня глюкози в крові.

Гострі тонзиліт і фарингіт: запалення зіву і мигдалин при вірусної інфекції успішно лікуються таблетками з чорного кмину.

Helicobacter Pylori інфекції: застосування насіння чорного кмину є ефективним в боротьбі з цією мікробною інфекцією, що викликає виразку шлунка.

Високий кров’яний тиск: встановлено, що прийом по 100 -200 мг екстракту насіння чорного кмину двічі в день тягне за собою зниження кров’яного тиску.

Астма: проведені дослідження підтвердили, що відвар чорного кмину має досить потужний протидії астматичним ефектом на дихальні шляхи.

Гнійні захворювання: чорний кмин має антибактеріальну впливом проти золотистого стафілокока.

Хімічного ураження дихальних шляхів: застосування кмину при лікуванні цього стану дозволяє зменшити обсяг застосовуваної лікарської терапії.

Рак товстої кишки: дослідження, проведене на щурах, визначило, що масло чорного кмину здатне істотно загальмувати ріст пухлини.

Також цілющими властивостями володіє і масло чорного кмину!

Дослідження підтверджують, що масло чорного кмину володіє численними корисними властивостями.

Воно нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, активує імунну систему, сприяє зміцненню і росту волосся.

Масло знищує хвороботворні бактерії, знижує рівень холестерину в крові, має жовчогінну дію. Воно має потужні антиоксидантні властивості.

Масло вживають для профілактики багатьох захворювань і як загальнозміцнюючий засіб. Воно діє м’яко і делікатно.

Якщо протягом дня випивати 1 чайну ложку масла, то така корисна добавка здатна нормалізувати метаболізм в організмі людини і підвищити його імунітет.

Масло кмину можна використовувати вагітним жінкам і дітям у віці до трьох років.

источник