Кожен вечір перед сном протягом 1,5 місяців з’їдайте це

Ці плоди містять речовини, які викликають відновлення тканин, складових міжхребцеві м’які диски

Курага інжир чорнослив

1 плід інжиру (фіги)

5 сушених абрикосів (кураги)

1 плід чорносливу

Ці плоди містять речовини, які викликають відновлення тканин, складових міжхребцеві м’які диски. Також ці речовини роблять ці тканини більш стійкими і пружними. Посилення цих тканин призводить до того, що хребці починають самі стати на відведені їм природою місця, без зовнішньої мануальної корекції, передає Ukr.Media.

Спробуйте так зробити – ви не дізнаєтеся свій хребет. Речовини, необхідні для здійснення такої процедури, не містяться в кожному плоді окремо, а утворюються при їх змішуванні. Також це поєднання містить магічну силу, а також здатне підвищувати статеву силу чоловіків і жінок.

Автору цей рецепт повідомили спортсмени – олімпійці, які таким чином відновлювали собі хребет після сильних навантажень. Автор кілька років рекомендував той же своїм пацієнтам – дійсно допомагає.

Курага або урюк, неважливо як називають сушений абрикос, безсумнівно, одне, це просто криниця корисних речовин. Науково доведено, що сушені абрикоси надають сприятливу дію на серцевий м’яз, завдяки вмісту калію, крім того, курага відмінна профілактика онкозахворювань. В складі цього “чудо-сухофрукта” – фосфор, залізо, кальцій, каротин, вітамін В5.

Інжир – профілактичний засіб від раку, нормалізує діяльність щитовидної залози. Крім того, сушений інжир сприяє виведенню паразитів з кишечника. Застосовується як народного засобу при лікуванні бронхіту.

Чорнослив – ще один подарунок природи для вашого здоров’я. Мабуть, перше, на що чинить благотворний вплив сушена слива – це шлунково-кишковий тракт. Настій із чорносливу сприяє позбавленню від запорів і нормалізації роботи системи травлення. До того ж, чорнослив корисний і тим, у кого є проблеми з серцем і тиском. Крім того, вважається, що чорнослив корисний при хворобах нирок, ревматизмі, захворюваннях печінки та при атеросклерозі. А завдяки високій концентрації вітаміну А, він ще і покращує зір.
джерело