Кожна жінка повинна знати ці 11 трюків, які можна зробити з содою

Заради свого зовнішнього вигляду більшість жінок йдуть на все, витрачаючи купу грошей і часу на всілякий догляд і косметику для шкіри, тіла і волосся.

На жаль, багато комерційних продуктів містять різні хімікати, які насправді приносять більше шкоди, ніж користі.

Завжди можна знайти більш природні способи зберегти своє тіло здоровим. Візьміть, наприклад, звичайну харчову соду (яка, напевно, лежить десь у вас на кухні).

Крім її основної функції — випічки, соду можна використовувати для чищення практично всього, що ви можете знайти у себе вдома.

Але чи знали ви про ці 11 вражаючих властивостей соди?

1. Лікує хвороби нирок.

За словами доктора Джуліана Уітакера, сода є лужним розчином, яке знижує кислоти і допомагає контролювати наш рівень pH. Уїтакер стверджує, що люди, які страждають від хвороб нирок, насилу справляються з кислотністю свого тіла.

Але недавнє дослідження, проведене британськими вченими, показує, що харчова сода фактично уповільнює руйнування нирок на дві третини.

2. Лікує печію і розлад шлунка.

Ліки, такі як Alka-Seltzer, Tums і Rolaids, містять деяку кількість соди. Але Уїтакер заявляє, що якщо ці ліки цілком успішні в полегшенні розладу шлунка і печії, то використання натуральної харчової соди буде працювати ще ефективніше.

Він пропонує додати половину чайної ложки соди в півсклянки води і випити засіб через годину після їжі.

3. Хороша гігієна порожнини рота.

Уїтакер пояснює, що чистка зубів простим зануренням зубної щітки в харчову соду — не найкраща ідея.

Володіючи абразивними властивостями, сода з часом буде псувати захисну емаль. Але він пропонує купувати комерційні продукти, у складі яких є харчова сода.

4. Кращий ополіскувач для рота.

Уже говорилося, що може зробити харчова сода з емаллю, якщо наносити її на зубну щітку, але ми не згадали про неї, як про рідину для полоскання порожнини рота.

ЧИТАЙТЕ:  15 речей, яких немає в гардеробі жінок, що стежать за модою

Харчова сода може досягати щілин і отворів між ваших зубів, а також допомагати язикові і яснам, які ми часто ігноруємо при чищенні зубів.

Найпростіший спосіб використовувати харчову соду в якості рідини для полоскання рота — розвести половину чайної ложки в півсклянки теплої води.

5. Заспокоює виразки.

У 1973 році лікарня «Саннібрук» розробила спеціальну терапію, призначену для пацієнтів, які страждали від хронічних виразок у роті.

Терапія включала в себе харчову соду, і їй вдалося поліпшити стан 7 з 10 пацієнтів.

6. Відбілює зуби.

За даними Medical Science Monitor, причина, чому сода настільки ефективна в відбілюванні зубів, пояснюється її м’якими абразивними властивостями.

Так, наносити ТІЛЬКИ соду на щітку не потрібно. Але ось додати дрібку до зубної пасти — хороша ідея.

Харчова сода також має антимікробні та антибактеріальні властивості, які допомагають боротися з шкідливими бактеріями.

7. Діє, як дезодорант.

Доктор Джон Хендерсон Лемб з Школи медицини Університету Оклахоми, пояснює, що харчова сода діє як природний дезодорант, тому що усуває запах поту.

8. Може підвищити ефективність вправ.

М’язи виробляють молочну кислоту, тому ви відчуваєте печіння під час тренування. Молочна кислота знижує рівень pH всередині ваших клітин, що може бути причиною того, що ваші м’язи ниють.

У дослідженні, опублікованому в BioMed Central, розповідається, що учасники, які вживали харчову соду перед тренуванням, не відчували тієї напруги в м’язах, що раніше.

Простіше кажучи: учасники експерименту змогли тренуватися довше, ніж зазвичай.

9. Лікує свербіж і сонячні опіки.

Згідно WebMD, харчова сода допомагає заспокоїти почервоніння, викликане сверблячкою і сонячними опіками.

Є багато спеціальних продуктів, що містять харчову соду. Але ви також можете додати її в воду і прийняти розслаблюючу ванну.

ЧИТАЙТЕ:  Від цієї маски волосся росте як на дріжджах!

10. Відбілює ваш одяг.

Згідно з дослідженнями, проведеними в Університеті штату Небраска, сода вступає в реакцію з кислотами в плямах, тому легко видаляє їх.

11. Видаляє килимові плями.

Згідно зі статтею, опублікованою в Національній медичній бібліотеці США, суміш харчової соди і оцту створює з’єднання, яке називається вуглекислотою. Цей інгредієнт присутній в більшості чистячих засобів.

Так чому б не використовувати цей засіб для видалення плям на килимі?

Суть полягає в тому, що харчова сода — це універсальний продукт. Але перш ніж намагатися використовувати його для користі для здоров’я, проконсультуйтеся з лікарем.

Крім того, дійте обережно при нанесенні соди на шкіру. Вона може подразнювати, особливо якщо у вас чутлива шкіра.

А ви вже випробували ці трюки?

джерело