Кожного ранку випивайте склянку цього засобу, і вас перестане турбувати шлунок, застуда та грип.

Про користь теплої води з медом та лимоном вже досить тривалий час сперечаються медичні працівники. Один з лікарів провів експеримент, приймавши цей засіб щоранку на протязі року та зробив такі висновки:

  1. На протязі року не турбував шлунок, застуда та грип. Маючи хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів, він ні разу навіть не чхнув. Навіть, коли хворіла вся родина під час епідемії.
  2. Пройшли відчуття втоми та сонливість. Ця чудо суміш надає бадьорості, легкості та енергії на весь день. Прокидатися з ранку стало набагато легше і настрій при цьому чудовий. З’явився час спокійно зібратися та поснідати.
  3. Здоров’я всієї сім’ї понад усе. Під час епідемії грипу, коли всі були прикуті до ліжка, він напоїв їх своїм цілющим засобом. Хвороба швидко відступила і рідні почали постійно приймати воду з медом та лимоном. З того часу ні одне захворювання не потурбувало цю сім’ю.

Рецепт.

Покладіть в чашку 1 чайну ложку меду і сік з 0,5 лимона та залийте теплою водою. Ретельно розмішайте та випийте зранку всю суміш. Якщо не вийде, не мучте себе і прийміть скільки зможете.Властивості цілющого засобу:

  1. Послаблювальна та сечогінна дія.
  2. Покращує травлення та метаболізм.
  3. Зміцнює волосся, нігті та покращує стан шкіри.
  4. Зміцнює імунну систему.
  5. Допомагає боротися з зайвою вагою.

Будьте здорові!