“Крали всі!” Порошенко виступив із термінов0ю заявою до українців!

За фактом розкрадань в “Укроборонпромі” вже відкриті десять кримінальних проваджень. У всіх фігурантів справи проведені обшуки.

Про це в ефірі ICTV заявив президент України Петро Порошенко. За його словами, рішення судів вже прийняті щодо директорів і керівництва профільних позицій (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця) – Обозреватель.

“Я гарантую нульову толерантність до корупції. Гарантую, що ті, хто сьогодні вкрав, будуть нести відповідальність. Ні прізвища, ні посади, ні дружні або родинні зв’язки не зупинять наші ефективні дії з подолання корупції”, — підкреслив глава держави.

Крім того, Порошенко пояснив, хто саме буде займатися розслідуванням цієї справи. І підкреслив, що в будь-якому випадку процес повинен бути цілковито прозорим.

“Якщо це високопосадовці, то це компетенція НАБУ і САП. Абсолютно всі розуміють, що президент не має ніякого впливу на ці розслідування і це добре, тому що розслідування має бути незалежним. Або Генеральна прокуратура, або Державне бюро розслідувань, або будь-хто, хто виявить злочин, повинні розслідувати й проінформувати суспільство”, — уточнив президент.

Він також додав, що до початку війни на сході України і російської агресії в Криму та на Донбасі, в оборонній сфері країни розкрадалося все і всіма. За фактами цих злочинів в цілому були відкриті 400 кримінальних проваджень та пред’явлені 120 звинувачень.

“Абсолютно неприйнятно, коли хтось краде у армії. І моя реакція буде дуже швидкою”, — запевнив Порошенко.

Крім того, глава держави підкреслив, що планований аудит “Укроборонпрому” повинна провести одна з чотирьох всесвітньо відомих аудиторських компаній. Це забезпечить довіру до процесу перевірки.

“І наша, українська, урядова аудиторська служба, і Рахункова палата, і будь-який інший орган, який має право на перевірку, будуть притягнуті до ревізії кожного контракту. Для чого це потрібно? Для того ж, що і перше – для довіри. Ні у кого не має виникати жодних сумнівів щодо рішучості й ефективності наших дій”, — додав Петро Порошенко.