Краще присядьте! Справа Зайцевої вразила всіх, мажорку назвали невинною: “Немає водіїв, які не порушують”

В Апеляційному суді Харківської області почався розгляд апеляцій учасників резонансного ДТП на СумщиніОлени Зайцевоїта Геннадія Дронова

Гооловуючий суддя Володимир Протасов зачитав обидва вироки. Адвокат Зайцевої Юлія Плетньова негайно заявила про зміну апеляційної скарги «шляхом виключення першого про скасування вироку і про призначення нового розгляду…». Вона просить змінити призначити більш м’яке покарання, оскільки вирок має протиріччя.

Виступаючи на засіданні, Юлія Плетньова відкрито дала зрозуміти, кого бачить винуватцем ДТП і назвала аварію “уроком для всіх водіїв”.

«Немає пішоходів, які не порушують правил, як немає й автомобілістів, які також не порушують ПДР… З власного досвіду скажу: кожен раз, коли я бачу миготливий сигнал світлофора, я не намагаюся проскочити на нього», – заявила вона, явно натякаючи на другого учасника ДТП Геннадія Дронова.

Вона активно оперувала тими пунктами ПДР, які порушив водій позашляховика.

Що стосується своєї підзахисної, то вона зазначила, що та перевищила швидкість, яка нібито на момент аварії становила близько 80 кілометрів на годину, хоча дніпровські експерти встановили, що вона була близько 106 кілометрів.

«Зайцева строго відповідала пунктам ПДР після зіткнення. Якби Дронов пропустив її, ніхто б не постраждав», – заявила адвокат.

Серед помилок в розслідуванні Плетньова вказала ті моменти, що достеменно не встановлено, на який сигнал світлофора почав рух Дронов, чому він не зробив нічого, щоб не допустити зіткнення з авто Зайцевої і так далі.

У свою чергу захисник Дронова Сергій Перепелиця вимагає скасувати вирок і закрити провадження, оскільки впевнений, що вина повністю лежить на Олені Зайцевої

Джерело