Крим наш? Нестор Шуфрич зробив романтичний подарунок дружині, чим викликав обурення в українців!

Народний депутат України, який родом із Ужгорода, Нестор Шуфрич на травневі свята вирішив зробити коханій дружині незвичний романтичний подарунок – поїздку в окупований Росією Крим.

Як повідомили у прес-службі нардепа, у Крим вони з дружиною відправилися “просто із Києво-Печерської лаври” разом із “пасочками і писанками, освяченими главою УПЦ МП Онуфрієм”.

Подружжя поїхало в Ялту. Саме там вони провели першу частину вихідних.“Переїхали через Чонгар. Нашу частину проїхали за 15 хвилин в один бік, і за 12 хвилин назад. На другому боці їх перевіряли відповідно три з половиною і дві години”, – зауважили у прес-службі уродженця Закарпаття.

Зізнаюся, за три дні в Криму серце стислося не раз. Адже тут пройшли дні мого дитинства з мамою, татом і старшим братом, – зазначив Нестор Шуфрич. – В ​​Ялті люди впізнавали, посміхалися, віталися. Настрій у людей святковий, хоча у деяких очі трохи сумні. По дорозі додому на заправці і в кафе теж впізнавали – підходили, розмовляли, вітали з перемогою Зеленського і раділи, що час Порошенко пройшов!”.

Зазначимо, що українці у соцмережах негативно відреагували на поїздку нардепа до Криму.

Джерело