Кучма емоційно висловився про Порошенка і Зеленського. Неочіkувано!

Другий президент України Леонід Кучма заявив, що під час проведення дебатів людям буде цікаво послухати кандидата в президенти України, шоумена Володимира Зеленського, щоб зрозуміти, що він за особистість. Так як про роботу чинного глави держави Петра Порошенка, вважає Кучма, кажуть його справи за попередні 5 років.

За словами другого президента України послухати фаворита президентської гонки Володимира Зеленського доволі цікаво, через що дебати повинні відбутись.

“Послухати Зеленського, звичайно, цікаво з цієї точки зору. Тому я думаю, що дебати відбудуться. Але люди, в першу чергу будуть слухати другого кандидата – Володимира Зеленського, їх усіх, як я розумію, цікавить його особистість”, – сказав екс-президент України.

Крім того Кучма відзначив, що під час першого туру виборів, українці “все побачили та почули”. При цьому колишній глава держави зазначив, що особисто для нього дебати не мають ніякого значення.

Варто нагадати, що другий президент України Леонід Кучма закликав не відсиджуватися вдома і піти голосувати за майбутні зміни.

“Я, насамперед, хочу звернутися, щоб сказати – прийдіть, люди добрі, на вибори. Тому що сьогодні перед Україною стоїть завдання – який шлях ми оберемо”, – каже екс-президент.

Нагадаємо, Адміністрація НСК погодила з виборчими штабами кандидатів формати проведення дебатів.

У п’ятницю, 12 квітня, на НСК “Олімпійський” відбулася зустріч представників виборчих штабів кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка, в ході якої сторони узгодили важливі моменти проведення дебатів.

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на заяву заступника гендиректора комплексу Віктора Анісімова

“Ми виробили на сьогоднішній день формат заходів, які будуть проходити і будуть проводитися кожним з кандидатів. Формати трохи відрізняються один від одного. Подробиці я розповісти не можу”, – зазначив він.

За словами Анісімова, кожен з розроблених під час переговорів форматів має на увазі можливість другого учасника виборчих перегонів взяти участь у заході.

“У будь-якому випадку на сьогоднішній день на все 100% оптимізовані всі ресурси стадіону, і ми постараємося підготувати заходи на найвищому рівні, розуміючи їх важливість для всього народу України”, – підкреслив Анісімов.

Він уточнив, що на 19 квітня було подано дві заявки від обох кандидатів. Фактично дебати призначені на вечір, хоча одна зі сторін пропонувала провести захід 19 квітня вдень, а потім продовжити все це ввечері.

“Але в даній ситуації це не офіційні дебати, які передбачено законом, це захід, який організовується виборчими штабами в рамках передвиборної агітації”, – підсумував він.

джерело