Лариса Ніцой: Господи, дайте Зеленському нормального УКРАЇНСЬКОГО радника. Ну повинен же хтось вводити мабутнього президента в курс справи, чим живе більша частина України, до якої він не належить.

Господи, дайте Зеленському нормального УКРАЇНСЬКОГО радника. Ну повинен же хтось вводити мабутнього президента в курс справи, чим живе більша частина України, до якої він не належить. Так, у нас існує дві паралельні України. До однієї Зеленський належить, іншу Україну, йому прийдеться для себе ще відкрити.

І ця більша частина сьогодні святкувала Вербну неділю. Українці родинами ішли до церкви, слухали службу Божу, молилися, святили вербу, а потім жартома били один одного тією вербою і казали: “Не я б’ю, верба б’є”. Чому били? А це такий давній український звичай, якому років тисяча. Свячена верба має цілющі властивості. Нею треба “бити” хворі місця, щоб одужали, або просто, щоб бути здоровими.

Повідомляє startko.co.ua

Навряд чи майбутнього президента вчили цьому в Кривому Розі, але для цього й існують радники. Радники повинні були розказати майбутньому президентові, який сьогодні день у його народу.

Бо замість того, щоб вранці привітати своїх співітчизників з Вербною неділею, Зеленський на всі камери розповів, що зранку попив кави, дружина йому для настрою увімкнула Емінем…

Боже. Радника. Дайте йому радника. Українського. Щоб просвіщав.

До речі, хтось знає, якого віросповідання наш майбутній президент? Навіть якщо він мусульманин (тощо), він повинен був привітати свій народ з великим для цього народу святом.

І гурти йому покрутіть, українські, “Козак систем”, наприклад, щоб знав, що є не лише Кіркоров, Потап і Білик…

А “Емінема” (хоч сто разів його люби), нехай американський президент рекламує.

ЛАРИСА НІЦОЙ