ЛЕГКИЙ ХЛІБ МИТТЄВОГО ПРИГОТУВАННЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО ХУДНЕ. ПРЕКРАСНА АЛЬТЕРНАТИВА МАГАЗИННОМУ ХЛІБУ. НА ПРИГОТУВАННЯ ПОТРІБНО ВСЬОГО 10 ХВИЛИН: ВИРОСТАЄ ЗА СЕКУНДИ І ЗАЛИШАЄТЬСЯ ТАКИМ ЖЕ ПИШНИМ НАВІТЬ НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ

Легкий хліб миттєвого приготування для тих, хто худне. Прекрасна альтернатива магазинному хлібу. На приготування потрібно всього 10 хвилин: виростає за секунди і залишається таким же пишним навіть на наступний день.

Хліб в мікрохвильовці. Джерело

Це рецепт прекрасної у всіх відносинах альтернативи магазинному хлібу. У ньому немає ні борошна (і відповідно глютeну), ні крохмалю, ні масла, ні дріжджів. «Що ж в ньому є?» – резонно запитаєте ви. «Одна суцільна користь», – відповімо ми і не промахнемося!

Рецепт хліба з вівсяних висівок розроблений спеціально для дієти Дюка. Обов’язкова умова цієї ефективної системи схуднення – з’їдати 2 ст. л. вівсяних висівок в день. Неважливо, в якому вигляді ви їх вживайте: з водою, кефіром, соком, салатом або кашею. Важливо, що вони мають надійти в організм.

Читайте також: Найсмачніша ШИНКА на ВЕЛИКДЕНЬ. Рецепт від вуйка Василя. Повірте, нічого смачнішого ви не їли! Готується дуже просто, виходить не суха, соковита і запашна

З легким хлібом миттєвого приготування ви виконаєте умови дієти і насититеся. Адже тепер навіть при суворих обмеженнях в їжі ви зможете дозволити собі смачні сендвічі, наприклад, з вареної куркою, пекінською капустою і болгарським перцем.

Дієтичний хліб готується в мікрохвильовці. Виростає за секунди і залишається таким же пишним навіть на наступний день. Вpажаюче пористий м’якуш: невагома губка, яка, тим не менш, відмінно втамовує голод.

Cкладові

Вівсяні висівки 4 ст. л.

Яйця 2 шт.

Кефір 2 ст. л.

Сода 0,25 ч. л.

Сіль 1 щіп.

Приготування

Змішайте всі продукти в чашці або глибокій піалі.

Відправте в мікрохвильовку в тій же посуді або розлийте по формах.

Випікайте на максимальній потужності 3-4,5 хвилини.

Сподіваємося, рецепт хліба в мікрохвильовці вам сподобається настільки, що захочете поділитися ним з друзями!

Смачного!