“Летів економ-класом і фотографувався з дітьми”: Зеленський звичайним рейсом прибув до Одеси. Уже на “Лізі сміху”

Президент України Володимир Зеленський в третій раз після обрання прибув до Одеси, передає кореспондент «Думської».

І хоча сьогодні робочий день, візит глави держави неофіційний.

На нього чекали зранку: напередодні з’явилася інформація, що Зе повинен прилетіти до столиці південної України о 10:40 рейсом авіакомпанії МАУ з Борисполя, однак серед пасажирів цього літака його не виявилося.

Президент приземлився тільки о 16:30, скориставшись іншим рейсом тієї ж авіакомпанії. На той час біля воріт старого пасажирського терміналу повітряних воріт Одеси вже панувала метушня. Там зібралося до півсотні силовиків різних відомств – міцних чоловіків з барсетками. Дізнавшись, що виїзд гаранта з аеропорту хоче зняти кореспондент «Думської», вони помітно занервували, деякі підходили і говорили, що фотографувати заборонено.

Коли президент зі свитою підійшов до автомобілів, силовики активізувалися і постаралися закрити його своїми тілами. Втім, камеру вони не забирали і не штовхалися, за що їм велике людське спасибі.

Пасажири рейсу охоче розповідали про те, як було подорожувати разом з президентом. За їх словами, ніяких незручностей керівник країни нікому не доставив.

«Він летів економ-класом, нічого незвичайного не відбувалося, наче його й не було на борту», ​​- говорить один з попутників Зеленського.

Втім, якщо президент нікому не заважав, то самому йому відпочити в польоті не дали. Цим же рейсом до Одеси поверталися діти школи №81, і вони захотіли сфотографуватися із Зеленським.

«Коли я підійшла до нього, то президент міцно спав, – каже вчитель молодших класів Саїда Роговська. – Що сидить поруч Андрій Богдан (глава Офісу президента, – Ред.) Попросив увійти в становище і дати йому поспати. Але я все-таки попросила його розбудити: навряд чи у дітей буде інший шанс сфотографуватися з найголовнішою людиною в країні. Володимира Олександровича розбудили. Він поставився до цього з розумінням, і ми сфотографувалися ».

Відзначимо, що хоча сам Зеленський не скористався літаками державного авіапідприємства «Україна», частина його охорони і обслугу, а також, за неперевіреними даними, дружину Олену доставили все-таки казенним бортом – вчора в Одесі приземлився урядовий Ан-148. Заради першої леді навіть закрили частину пляжу «Табу» на Дельфіні.

Зупинився президент в готелі de Paris на розі Катерининської і Воронцовського провулка. Зараз він прямує на морвокзал, де ось-ось почнеться шоу «Ліга сміху».

Зеленський вже на морвокзалі, де ось-ось почнеться «Ліга сміху». Сидить в першому ряду. Глядачів пропускали через металошукачі, відбирали навіть пластикові пляшки і стаканчики.

Ведучий Євген Кошовий: «У залі присутній наш колишній. Ведіть себе зухвало, щоб йому було завидно ».

джерело