Лежить у реанімації: з’явилися нові подробиці про стан здоров’я Ротару

Співачка Софія Ротару, яку доставили в реанімацію після концерту в Уфі, відчула себе погано ще до виходу на сцену. Незважаючи на це, вона погодилася заспівати, проте втратила свідомість відразу після виступу.

Подробиці про стан співачки, посилаючись на власне джерело в лікарні, пише видання “Комсомольская правда”. Відзначається, що жінку до медиків доставили в безпам’ятстві і з дуже високим тиском.

“Була підозра на гостре порушення мозкового кровообігу (інсульт. – Ред.). Ми зробили пацієнтці комп’ютерну томографію перфузії. Осередків інсульту не виявили. З огляду на симптоми, діагноз був поставлений: “Транзиторна ішемічна атака” (порушення кровообігу головного мозку без розвитку гострого інсульту. – Ред.). Вранці ще зробили Софії Михайлівні МРТ. Побачили множинні осередки старих інсультів. Як з’ясувалося після бесіди з Ротару, вона неправильно вживала деякі свої ліки. А препарати, які борються з тромбами, зовсім не пила”, – розповіло джерело.

Відзначається, що поки виписувати з лікарні Софію Ротару не збираються: її стан хоч і стабільний, але пам’ять повністю не відновилася.

Як писав OBOZREVATEL, Ротару підтвердила, що у неї були проблеми зі здоров’ям. Незабаром після першої інформації про її госпіталізацію співачка опублікувала пост в Instagram.

джерело