“Людина діло”: Зeлeнcький вcьoгo oдним пiдписoм вирiшив пpoблeмy. Українці дякують

Президент Зеленський здолав завод “АрселорМіттал”. Про це пише у Фейсбуці користувачка Natalia Yashin.

“Це дуже важливо для Кривого Рогу – і дуже важливо, як приклад для інших« власників заводів, газет, пароплавів ». АрселорМіттал – найбільший металургійний комбінат України. Розташований в рідному місті Президента – в Кривому Розі. При Порошенку власники і топ-менеджери комбінату обнагліли вкрай, відкуповувалися хабарами і вели себе, як монголо-татари в захопленому місті. Але прийшов до влади Зеленський – і знайшлася управа на АрселорМіттал “, – йдеться в повідомленні.

Повідомляє bbc-ccnn.com

Зеленський комбінат просто закрив, заблокував рахунки, прихлопнул – коротше, показав власникам кузькіну мать. Власники запросили пощади. Переговори з отетерілими топами вів особисто Президент. Топи погодилися на все, а саме

1) комбінат вкладе 1.8 мільярда доларів в модернізацію обладнання, що дозволить очистити повітря в Кривому Розі на 50 – 55% за 5 років
2) ще на 10-15% зменшаться викиди в атмосферу в найближчі місяці за рахунок короткострокових інвестицій
3) комбінат буде вкладати 100 мільйонів гривень в рік в оздоровлення жителів Кривого Рогу (перш за все в медицину)
4) комбінат вкладе 50 мільйонів гривень в ремонт стадіону «Металург» (ремонт повинен бути закінчений через рік)

“Зеленський – такий державний Робін Гуд, який відбирає мільярди у багатих і вкладає в поліпшення життя бідних :)”, – констатувала українка.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.