Людям з якими знаками зодіаку ніколи не бути разом?

Досить давно кожну людину цікавить тема сумісності чоловіка і жінки за зодіакальним гороскопом.

Перестала тратить время на огород

Це завжди потрібно було знати як королям, так і простого народу. Тільки через багато часу астрологи виділили протилежні, за різними критеріями, знаки зодіаку, для яких є неможливим спільне майбутнє. Сумісність чоловіка та жінки певних зоряних знаків передбачає тільки сварки, конфлікти і розставання.
Методи виявлення протилежностей

Існує три методи, за якими можна визначити несумісні знаки:

Якщо дивитися на зодіакальне коло, то несумісні знаки ті, між якими знаходяться два знака зодіаку. Наприклад, Близнюкам категорично не підходить Діва, Телець несумісний з Водолієм.

Другий метод ділить сузір’я на групи. В одну входять знаки земної і повітряної стихії. Вони уособлюють розум. Друга група включає вогненну і водну стихію, уособлюючи емоції. Знаки зодіаку різних груп несумісні. Терези – це повна протилежність Стрільця, а Раку не підходить Козеріг.

Третій метод стверджує, що абсолютно різні знаки сусідами. Так, Скорпіон не уживеться зі Стрільцем, а Риби — з Водолієм.
Протилежні знаки

Існують шість зодіакальних пар, які, як вважають астрологи, найбільш протилежні серед всіх. Між такими знаками союз неможливий через різних темпераментів, відсутність спільних інтересів і не збігаються життєвих поглядів. Психологія відносин між чоловіком і жінкою в чому підтверджує цей факт.

Перша пара Ваги і Рак. Чутливий Рак і його прагнення до спокійного життя будуть травмовані товариськими Терезами, які непостійні і надмірно люблять галасливі компанії. Повітряний знак прагне до вчинків, що виходять за норми, і в цьому їх ніколи не зрозуміють Раки, люблячі послідовність і стабільність. Раку буде не вистачати уваги Терезів, але підпорядкувати своїм бажанням цю стихію повітря не вийде. Стихія повітря і води ніяк не зможуть вплинути один на одного. Але якщо вже почуття будуть настільки сильними, що життя порізно є неможливою, то необхідно навчитися кожному знаку в чому-небудь поступатися своїй половинці.

Водолій і Риби ніколи не знайдуть спільної мови. Риби-егоїсти не переживуть відсутність уваги від впевненого в собі Водолія. Життєрадісні і позитивні Водолії легковажні й непостійні, в той же час дуже ревниві, ніж та зачіпають образливих Риб.

Пара Стрільця і Скорпіона. Ці знаки дуже різні для спільного життя, у них два різні світи, які абсолютно не порівнянні. Скорпіон, який чітко знає свої цілі, відстоює власний інтерес, але не може утримати легковажного Стрільця, який не думає про завтрашній день. Це робить Скорпіона дратівливим і агресивним, тому що він шукає надійність і впевненість у своїй другій половині. Скорпіон хоче любовної вірності і пристрасті, але люблячий свободу Стрілець ніколи цього не дасть.

Зовсім не сумісні Близнюки і Козеріг. Розважливий Козеріг не зрозуміє химерного Близнюка, який керується не розумом, а емоціями. Така поведінка буде розцінено як вітряне. Консерватизм і легковажність не зможуть співіснувати разом.

Лев і Діва – повністю протилежні один одному знаки. Повеліває Лев не підпорядкує собі байдужу Діву. Лев, що не терпить критики до власних вчинків, які не уживеться з Дівою, яка засуджує чужі помилки і любить повчати. Дійшлість і скрупульозність Діви не стане зрозумілою для Льва, який прагне отримати все відразу. Діву, яка веде рахунок всіх засобів, шокує зайва щедрість Лева.

Телець і Овен. Величезне впертість Овна не відчуватиме підтримку в свою сторону від стабільного і не шукає змін Тельця. Тельцю потрібна чуттєва і емоційна життя в оточенні забезпеченості і спокою. А холодний на емоції Овен потребує подієвої і різнобічної життя. Він занудьгує з Тельцем. Психологія стосунків чоловіка і жінки також попереджає, що Овен знайде розваги на стороні.

джерело