“Мало того, що швидкі скасувала, тепер за свята береться”: Заява Супрун про скасування 8-го березня розлютила українців

Заява в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун викликала справжній скандал в інтернеті, передає Корупція.Інфо

Сьогодні жінка на своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук опублікувала запис в якому закликала українців відмовитися від святкування Міжнародного жіночого дня.

Популярне: “Будеш його дружиною, а моєю коханкою…”: Відома журналістка розповіла про домагання політика

“Не сприймаю 8 березня або будь-яке інше свято, як привід привітати жінку з тим, що вона жінка. А якщо таким чином ви хочете підтримати мої, як жінки, права і свободи – квіти і особливий день для цього також не потрібні “, – заявила Супрун.

За її словами не потрібно витрачати час на привітання всіх жінок, краще звернути свою увагу на боротьбу з дискримінацією.

“Якщо знаєте про випадки насильства або дискримінації по відношенню до жінок – підтримуйте цих жінок! Повідомляйте відповідні державні структури та організації, що захищають права жінок “, – додала глава міністерства.

Але українці такий заклик не оцінили і влаштували в коментарях справжній скандал. Пригадали Супрун все, включаючи і медичну реформу.

“Діти завжди вітали мам, бабусь! Чоловіки готувалися! Три дні як мінімум країна тонула в усмішках і в кольорах! Що тут поганого?», «Я дивлюся, тепер у нас Супрун всім заправляє. Мало того, що швидкі скасувала, тепер за свята береться. Хто вона така взагалі, щоб всім нав’язувати свою думку »,« Набридли ці політики зі своїм маразмом “,” Так вона і не жінка, зрозуміло, не святкує “