Маму трьох дітей зловили в магазині за крадіжку продуктів. Те, що зробили поліцейські здивувало всіх!

Мама трьох дітей була спіймана на крадіжці продуктів. Але простеживши за жінкою до її будинку, поліцейські зробили те, чого не очікував ніхто!

Що б Ви зробили, якби діти були голодні, а Вам нікому просити про допомогу? Мама трьох дітей потрапила в це жахливе становище. Їй нічого не залишалося, крім як вкрасти їжу з магазину.

Тереза ​​Уест готувалася до чого завгодно, але не до такої реакції місцевої поліції.

На початку листопада Кіт Бредшоу і Кендіс Спрагінс, поліцейські, отримали сповіщення про те, що в продовольчому магазині Food Lion в Хіллсборо сталася крадіжка. Їх негайно відправили на місце злочину.

Кіт і Кендіс не стали відразу ж затримувати злочинницю в магазині, вони простежили Терезу до самого її будинку. І вони не пошкодували, що зробили так. Адже вони дізналися справжню причину такої дії матері трьох дітей.

Тереза ​​розповідала: «Я зверталася за допомогою. Але протягом трьох днів на моєму столі все ще було порожньо. І тоді я просто не побачила іншого виходу ». Бідна мама вкрала з магазину товари, які були першої необхідності. Чек вийшов невеликий, всього на 36 доларів.

Звичайно ж, поліцейським все ж довелося виписати штраф Терезі. А вона, в свою чергу, повернула всю їду назад в магазин. «Це навіть не можна назвати злочином. Адже вона це зробила не з жадібності, а в міру необхідності. Вона лише хотіла прогодувати своїх дітей »- написав поліцейський відділ Хіллсборо на своїй сторінці в Facebook.

Але історія на цьому не закінчується. У той же вечір пара поліцейських повернулася в будинок Терези. Вони принесли кілька пакетів з їжею, загальний чек якої був на 140 доларів. Причому Кіт і Кендіс витратили гроші зі своїх власних.

Родині були надані всі необхідні товари: м’ясо, овочі і фрукти, крупа і т.д. Для кого-то в цьому немає нічого особливого, але те, що значило це для багатодітної сім’ї, не можна виразити словами!

Відділ поліції Хіллсборо написав: «В першу чергу, ми — люди з душею, а потім вже поліцейські. Ми часто виявляємо співчуття. Капітан Бредшоу і офіцер Спрагінс заслуговують похвали ».

Дійсно, поліція захищає нас і запобігає будь-які злочини. Але, також, поліція здатна робити набагато більше для людей. Тому давайте і ми допоможемо співробітникам правоохоронних органів!

PS Діліться цим записом з друзями.

джерело