Маршрути для українців на Новий рік: куди краще поїхати і скільки буде коштувати

Традиційно, великий попит залишається на теплі країни, такі як Єгипет і ОАЕ
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Відпочинок</span> <span>в</span> <span>теплих</span> <span>країнах</span> <span>обійдеться</span> <span>дорожче</span>&
Відпочинок в теплих країнах обійдеться дорожче&

Питання, як відсвяткувати Новий рік виникає майже у всіх напередодні свята. Можназалишитися вдома і відзначити з сім’єю або друзями, або ж сходити в ресторан, або,навпаки, вирватися з повсякденності і поїхати в подорож. Сайт “Сегодня” дізнався утуроператорів, куди найчастіше їздять українці на новорічні свята і скільки грошей дляцього потрібно.

Найчастіше їдуть відпочивати на тиждень

На відміну від минулого року, в цьому не буде таких затяжних канікул на зимовісвята. Такукраїнці будуть відпочивати з 30 грудня по 1 січня і з 6 по 8 січнятому запланувати поїздку на тривалий час досить складно. Але і на ці проміжнічотири робочих дня цілком можна взяти коротку відпустку або відгули, якщо вивсе-таки запланували провести свята в іншій країні.
Один з українських туроператорів розповів сайту “Сегодня”, що популярністюкористуються, як правило, тури на тиждень, хоча іноді їдуть тільки на три ночі,тому що це обходиться дешевше.

“Зазвичай це стандартний тур, тривалістю 7 ночей, з вильотами перед Новим роком і Різдвом. Туроператори узгоджують з готелями польотну програму таким чином, щоб клієнту були зручні дати вильотів і проживання. Деякі туристи вибирають тур в 3 ночі через більш низьку вартість”, – відзначають в компанії.

Фаворитами залишаються теплі країни

В Україні безвізовий режим з ЄС діє ще з червня. Тільки за останні піврокуподорожувати по безвізовому режиму поїхали понад 350 тис. українців.

Звичайно, далеко не всі віддають перевагу відпочинку за кордоном, частина вибираєдля новорічних свят чарівний Львів, або ж засніжені курорти Карпат. Але, якщоговорити про зарубіжні країни, то не перестає користуватися величезною популярністюЄгипет. Зараз в список лідерів вирвалися і Об’єднані Арабські Емірати, з якими, до речі, з грудня у нас також діє безвізовий режим.

Туроператори відзначають, що українці вибирають Єгипет через теплий клімат і вигідні умови подорожі. Як правило, в цих турах працює опція “все включено” і не доводиться хвилюватися з приводу додаткових витрат.

“Традиційно ми отримуємо багато запитів на тури в теплі країни. У першу чергу, це курорти Єгипту. Завдяки тому, що країна є цілорічним напрямком, Червоне море – найтепліше море світу, а інфраструктура динамічно розвивається, туристичний потік з України з кожним сезоном збільшується. Хороша ціна на повний пакет тур з авіаперельотом, проживанням, харчуванням за системою “все включено”, тримається весь час”, – пояснили в компанії.

Об’єднані Арабські Емірати приваблюють українців своєю новизною і масою розваг. До того ж, незважаючи на те, що в цій країні є готелі з абсолютно різними ціновими категоріями, у всіх залишається незмінно високий рівень обслуговування, що не може не радувати туристів.

Крім теплих країн наші співвітчизники також люблять відпочивати на гірськолижних курортах.

“В останні кілька років помітна позитивна динаміка попиту на гірськолижні курорти. Серед фаворитів – Фінляндія, Австрія і Андорра”, – пояснюють туроператори.

Є цікаві рейси в Рованіємі (місто в Фінляндії), в Селище Санта Клауса. Туристів там розміщують в котеджах або готелях, і щорічно попит на це місце з казки збільшується.

А ось курорти Австрії та Андорри привабливі для українців завдяки відмінним трасам і Apre Ski – це дозвілля після того, як закриваються схили гір. Він може включати в себе походи на шопінг, в бари, ресторани, частування коктейлями і незвичайними стравами.

Ще з вересня українці почали активно гуглити “новий рік в Європі”. Частенько в період новорічних свят їдуть до Польщі або Чехії, через красиве різдвяне оздоблення та декор в містах, а також через особливу святкову атмосферу.

Середня цінa новорічної поїздки – від 200 доларів

Ціни на поїздку до Єгипту тривалістю 7 днів на двох дорослих стартують від 200доларів за людину. Вартість туру в ОАЕ майже в два рази вище – від 350 доларівз аналогічними умовами.
 
А ось гірськолижні напрямки завжди дорожче, ніж теплі країни, відзначають туроператори. Тур на такий курорт коштує від 500 доларів на людину.

Тури в Європу коштують недешево: так, ціни стартують від 400 євро на двох. Якщо ж з’явиться бажання провести Новий рік в рідній країні, теж доведеться витратитися. Наприклад, для того, щоб зараз зняти квартиру у Львові, потрібно віддати близько 1500 грн за добу, до того ж, кількість пристойних варіантів продовжує стрімко зменшуватися. Ціни в готелях на двох будуть приблизно такими ж. А Новий рік в Закарпатті для однієї людини на три дні буде коштувати в середньому більше 4 тис. грн.